Skocz do zawartości

Meeting max3d.pl Gliwice 2007 Oficjalnie zakończony :)


chveti

Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?  

  1. 1. Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?

    • 31 Marzec & 1 Kwiecień
      0
    • 28 & 29 Kwiecień
      0
    • 5 & 6 Maj
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 593
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

cieszę się że mogłem być na tym spotkaniu! i jak każdemu też mi sie bardzo podobało! chciałbym podziękować organizatorom chvetiemu i AG za fajową zabawę. :)

 

illy uważaj abym cię nie spotkał w gdyni bo mam ci do przekazania kopniaki od wsyzstkich, za to ze nie przyjechałeś (a wielu ich było, więc moze bolec) :D :D :D

chyba że zorganizujesz w gdyni jakies spotkanko to moze ci podarują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze:

"Bzzzzzyt" koniecznie z dźwiękiem

http://rapidshare.com/files/24344400/Movie_0003.WMV.html

 

"Operacja SMS" czyli taśmy prawdy kto i ile SMS wysłał - making of:

uwaga 8 megsów - ale warto posłuchać

http://rapidshare.com/files/24345150/Movie_0004.WMV.html

 

 

btw. jeśli filmy sie podobają - waga pod avatarkiem czeka na Ciebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,halo. :)

 

Korzystając z zaproszenia krzyhhha pojawiam się na forum. Myślę, że nie jednorazowo. ;)

Dzięki za wszystkie lekcje, rady itp. Special thanks to Vorek. Myślę, że już niedługo odważę się wykorzystać teorię w praktyce. A efekty? Zobaczymy...

 

Tweety, nie będę oryginalna, napiszę po prostu, że kunszt, sztuka i klasa. Profil staruszki na czarnym tle- cudo. Mam nadzieję, że masz takich więcej w zanadrzu. ;)

 

A na sam koniec- dzięki AG!!! Masz teraz przewalone... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy uważaj abym cię nie spotkał w gdyni bo mam ci do przekazania kopniaki od wsyzstkich, za to ze nie przyjechałeś (a wielu ich było, więc moze bolec)

chyba że zorganizujesz w gdyni jakies spotkanko to moze ci podarują

Trojmiasto mode on. Ale to po wakacjach. Bo wiem ze w tym czasie nikt nie przyjedzie a bedzie czas zeby uczcic 5lecie maxa i chyba trafi sie wlasnie u nas. Tylko ten paintball meczy i zakwaterowanie ;] ale damy rade

hehe... wtedy to będzie okazja do osobistego dokopania illiemu
licz sie ze slowami, niejeden Leru tak mowil a przekupielem go iPodem ;]

 

 

 

btw: wrzucajcie filmiki na youtube!!!!!!! bo nie kazdy lubi sciagac!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Operacja SMS" czyli taśmy prawdy kto i ile SMS wysłał - making of:

uwaga 8 megsów - ale warto posłuchać

http://rapidshare.com/files/24345150/Movie_0004.WMV.html

btw. jeśli filmy sie podobają - waga pod avatarkiem czeka na Ciebie

 

Klimat! To my spaliśmy sobie w najlepsze a tam pieniądze firmowe były marnowane ;) Niesamowite!

 

"wyślij, szukaj, Tweety"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom, kierowcom i uczestnikom za wspaniale spędzony weekend.

W szczególności dziękuję Jonaszowi za bezpieczne doprowadzenie nas z katowic do gliwic mimo pewnych trudności :)

 

Miałam okazję poznać wiele ciekawych ludzi. Świetnie mi się na nich strzelało z paintballa. A wieczorne rozmowy w klubie i sesja fotograficzna w następny dzień były równie ciekawe.

 

Macie wszyscy pozdrowienia od mojej babci, która w końcu dała się przekonać że to nie żadna sekta działająca podstępnie przez internet.

 

Filmiki i zdjęcia zciągnę jak tylko będę miała jakieś sensowne łącze.

 

Przy okazji chciałabym zwrócić uwagę moderatorstwa na poważny brak dyscypliny przy rannym wstawaniu. Moderatorstwo przypuszczalnie nie zdaje sobie z tego sprawy ponieważ w kwaterach moderatorskich do rana trwały orgie.

Składam wniosek o oddanie nam shouta. Konieczne jest ponowne wprowadzenie zwyczaju rannego budzenia użytkowników na shoucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu

 

My jako grono moderatorstwa z troską przyjęliśmy do serca Twoje wnioski nt. budzenia. Niestety nie możemy spełnić Twoich próśb. Motywuję to tym, że userzy sami potrafili obudzić moderację bez użycia shouta i to o 3 nad ranem, za pomocą komórki. Stąd też nasz wniosek, że shout stał się przedmiotem zbędnym i niepotrzebnym w czasach gdy komunikacja satelitarna stanęła na tak wysokim poziomie.

 

Jednym słowem: za karę (za smsy i telefony o 3 nad ranem) shout został wyrzucony z serwisu, z internetu i z pamięci komputerów :]

 

Pozdrawiamy

redakcja

max3d.pl

 

[PS]

i dzięki za przyjazd :) było ultra mega wyczes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem że Ania się nas wystraszyła i doszła do wniosku że z taką bandą świrów zadawać się będzie ;D

Pozdrów Babcię, powiedz że sekciarstwem jakby co zajmujemy się tylko po godzinach ;)

 

Fajnie że się podobało, miło było Cię poznać "live" i pogadać trochę, mam nadzieję że nie ostatni raz ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: za karę (za smsy i telefony o 3 nad ranem) shout został wyrzucony z serwisu, z internetu i z pamięci komputerów :]

 

 

hihihih jam tego dokonał

 

 

PS. może sesja foto jutro (piątek w Rynku we wczesnych godzinach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze film z kamery pod lufą (60 megsów):

 

OD Leru: Film tak jak pikSar napisał jest pełen treści wulgarnych dlatego linki stąd usuwam ale jeśli ktośby chciał to zapraszam do mnie na gadu lub do napisania do mnie PMki to linki podam.

Sorry pikSar

 

TA DA !!!!

a tu ostatni element filmoteki :

 

 

TAŚMA PRAWDY pod tytułem :

********Hamburger*******

Już nic nie będzie takie jak dawniej

 

(2 MB)

 

 

***UWAGA*** film zawiera treści wulgarne i obsceniczne - tylko powyżej 18 lat i za zgodą proboszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności