Skocz do zawartości

TeCzKa 2D:rubberjam:


rubberjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tortur, yookeer

 

ok 1,5 h - 2 h , :D Bo akurat zapomniałem sobie włączyć stoper, przecież zawsze włączam przed rysowaniem :P A skanowania i obrobki na kompie nie liczę. Więc nie wiem skąd to zdziwienie :] pozdrawiam,dzięki, do zobaczenia wkrotce

 

JoKeR vel yookeer :

 

bys nie wyrobil

 

To trochę głupie się spierać czy 1h 30 czy 1h 50 min ;) , ale my się na pewno dobrze rozumiemy? :) 1,5h na każdy rysunek, tylko ołowkiem, bez referencji... czy to jest coś nie tak ? :D Ja w tym nie widzę nic niemozliwego... Ale rożnie to bywa :D Te rysunki wcale nie są takie skomplikowane, elementy się powtarzają, pozy są dosyć podobne itd...Pozdrawiam. Proszę o więcej zaufania :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem chory i dlatego teraz jest czas by pouzupełniać co nieco. Parę conceptow. Wersja 3 in 1 i osobno trochę większe. No to machen:

 

cahracter3greydx7.jpg

 

Wersje large size:

 

kieitnaivow1de3.th.jpg

9b5804799a27f969m.jpg

cbe749a745c19378m.jpg

 

I kartka ze szkicbooka. Parę luźno zebranych sketchow, jeśli nie macie nic przeciwko :):

ccde171984e6fa2bmed.jpg

 

3mka się. rubberjam A jak nie będzie w przyszłości czegoś widać to wiecie gdzie mnie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle :) Calkiem fajne szkice. Inspiracje czytelne :P Anatomia gdzie niegdzie jeszcze nie gra. Troche zbyt jednolicie cieniowane - ciezko wyczuc plany. Dziwacznie pociete - gdzies brakuje kawalka reki, gdzies miecza - nie wiem czy to kwestia obrobki czy tak narysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox :) dzięki za komentarze wszystkim. Zmotywowany jestem po uszy.Zmieniłem na wersje z szarym tłem bo mi się lepiiij podoba. Przynajmniej tą z 3in1.

 

 

faciaty na szkicbooku tez cieniutkie

Mr Pank>... "ale to tylko szkice". :>

PS.(Dlatego lubię dawać szkice, bo zawsze można "TO" powidzieć... ahaha)

 

thirdeye

...Anatomia

NIE WYMAWIAJ PRZY MNIE TEGO SŁOWA :D ;)

 

Dziwacznie pociete

Gorączkę miałem kurde! :P ...37 i 6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Żeby się przypomnieć, skromny update. Dwa rysunki ołowkiem i dwa speedy żeby się zapoznać z nowym tabletem wczoraj. Nic szczegolnego, po prostu, żeby zobaczyć jak sie intuosem rysuje. Będzie lepiej... tak sądze.

 

rysunek1cz0.jpg

sket2se7.jpg

spedpaint1intuosal5.th.jpg

spedpaint3intuosgk6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne concepty, fajne kubraczki , wydaje mi sie jednak,ze te dzianko zakrywa czesto pewne niedociagniecia anatomiczne-np. widac to na łapie ostatniego dziadka. Te wszystkie wzorki,detalki sa fajne. Chcialbym zobaczyc jakas pracke czysto walorową,jakas martwa naturke,albo nawet postac, pozbawiona detali, tylko sam walor. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem brzydko, zaraz plaski polecą (olej anatomię, tak nie dosłownie, ale przynajmniej na razie) pracuj nad proporcjami :), skup się na dynamice postaci i jej rytmie.

Koncepty czadowskie, japański? chyba? tyż :D.

 

Pozdrawiam

 

Hito wa mikake ni yoranu mono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cie kręcę ,wow i mega super, wypas i ten tego

nie, żartuje

tak tylko się z tobą droczę, hahah

 

widze że też nie chce ci się rysować nóg, ja wiem nie musisz się tłumaczyć

za mały blok :P

podoba mi się ten ostatni,jest spoko

 

Trili trili

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności