Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lancer Police :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdzie policja jeździ evo?? ja tam moge być policjantem. ogólnie nie jest źle, model nawet nie jest krzywy, ale najbardziej razi baaardzo dużo niezgodności z orginałem i te dwie rury kanalizacyjne z tyłu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się pomysł nie podoba bo policja i mitsu coś nie zabardzo pasuje ;/

 

a tak pozatym widać że poszedłeś na łatwiznę, bo w renderze w gi daleś na very low lub na low bo cienie brzydkie ;]

takie rzeczy to się rzucają na pierwszy rzut oka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model moze byc ale materiały leżą i kwiczą. Jak Johny mówi, szkoda to rozgrzebywać, kiedyś wrócisz do tego i poprawisz, zeby sie do folio wpasowało. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie zobaczymy jakiegos WIP'a w Twoim wykonaniu (autko mam na myśli).

Tak btw. jesli wnetrza nie konczysz to staraj sie to jakos ukryc na renderach :)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca dosc slaba ale mas spory potecjal! Jesli nie chce ci sie juz nad tym siedzieć Zachęcam cie żeby wrzucic to do ps i sporbowac swoich sil w postprodukcji. Mysle ze doswiadczony ps-owiec moglby tego z tego zrobic cacko stosunkowo niewielkim nakładem pracy.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze niektozi troche przesadzaja, pracka nie jest zla, render nie najgorszy, pomysl fajny, modeling dobry... tylko kierownica jest zbyt przesunieta do drzwi, no i mogles dac czarne slupki, ale to moj wymysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się być źle, choć jak już niektórzy zauważyli można by nad nią jeszcze popracować (idiotyczne wydają mi się stwierdzenia pt. "nie chce mi się" - to po co w ogóle coś robisz?!). Mnie osobiście razi materiał felg i wyjątkowo słaba jakość renderów (chodzi mi o ustawienia VRaya), sam pomysł jest okay i fajne światło - takie niezbyt oślepiające, nadające klimatu.

Może od niechcenia popracujesz nad tym renderem jeszcze :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności