Skocz do zawartości

[WIP] Pojazd 3D: Mazda 6


voyager

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja sie zastanawiam czemu jeszcze nigt nie napisal nic. Mi sie podoba, no moze z jedna mala ale, bo hmm wiadomo poly nie jest za wiele, a trudno samochod ladnie zrobic z malej ich ilsci, moze warto jednak by male champfery dac w miejscach gdzie nadkola loncza sie z karoseria tak by bylo tam gladkie przejscie i przez smooth grupy wtedy bedzie dalo sie z tego uzyskac ladny efekt, bo tak to bryla ladna ale poly malo i dziwnie to na tym traci, tak samo jak na przedzie, wez sie kaszani troche... ale no coz nic innego nie da sie wymyslec jak tylko dodac tu i tam pare tri, ale podejrzewam ze na te dodanie nie ma zgody odgornej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooho widzę hardkorowe lowpoly :P

mi się nie podoba bo jak to ma być lowpoly do 5k to po jaką cholerę tam 3d rowki?? rowki się zrobi w texturze a poly z nich można uzyć na obleśnych kantach.

ps. a pozatym jest tam dużo krzaków i trójkątów w siatce przez co smooth się psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :D

w końcu postanowiłem skomentować ten modelik. Z ograniczeniem poly to przesadziłeś (respekt za wyzwanie) ale 5-6tys to było parę lat temu (jak mówiłeś to tym limicie to myślałem że masz na myśli wnętrze :P ) tak jak nielot007 napisał siateczkę masz w pewnych miejscach do wymiany. Ogólnie model jest niezły ale jeszcze spędzisz nad nim troszkę czasu (wiem że potrafisz lepiej) :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopuje po roku mój wątek

Mam parcie na kilka modeli LP, więc postanowiłem wskrzesić starą mazde :D

Już widzę, że komenty będą podobne (że mało trisów jak na współczeany gameart) :]

Kilka fragmentów zostało jeszzce ze starego modelu (drzwi, grill, szyby) i dojdzie tam kilka poly

Sporo zostało poprawione, jeszcze więcej jest do poprawienia

1d79c477c1f56f25m.jpg 5e117aa1b51c63dcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności