Skocz do zawartości

pojazd 4d: mitsubishi galant


kingwins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj bieda z czasem ostatnio :(

Za dużo nie zrobiłem, tylko tyłek. Mam prośbę wielką, jakby ktoś miał jakieś foty tego modelu z dobrym widokiem na klameczki to poproszę. No i mam dylemat czy modelować dziurę na całą klamkę czy tylko w tym miejscu gdzie jest widoczna wnęka (wtedy mi będzie łatwiej) a uchwyt górny dołożyć tylko...? Z resztą nawet nie wiem jak jest w oryginale dlatego pytam o te obrazeczki. Dzięki za wszystkie posty i Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko pytanko... po co robiłeś dziurę na migacz za przednim nadkolem ?? przecież jak dasz tam prawdziwy migacz to dziury i tak nie będzie widać :) a w ten sposób psuje się trochę gładkość w tym miejscu... no ale skoro zrobiłeś tam dziurę to pewnie masz jakiś powód :)

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no wydaje mi się że w rzeczywistośći taka dziura tam jest, więc jakby było bez tej dziury to mogłoby nie być widać dookoła migacza takiego kształtu jak powinien. Jeśli się mylę to równie dobrze nie musiałbym robić dziur na klamki i też lepsza gładkość by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingwins, świetnie ci idzie... tylko nie wiem, jak można robić grill z boxa :]

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. ja też już wysłałem swoje \"dzieło\" na tą galerię :D ciekawe kiedy się pojawi, zwłaszcza, że wciąż jako ostatni widnieje tam rok 2003 [hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kingwins starasz sie i dobrze ci to idzie:).

 

Ps. Odnosnie mojej mazdy to mi sie nie chce jej robic gdyz nie moge ladnie zrobic listwy na bazniku. Chyba wogole od nowa musialbym zrobic cala klape bo jaka nie rowna jest:P:) Jak bedzie mi sie chcialo to w weekend przysiade i zaczne cos strugac:).

 

Ps2. Jest jakas mozliwosc otwarcia (importowania??) pliku maxowego w piatce gdy ostatni zapis byl w szostce???? Pytam sie bo wygodniej robilo mi sie w piatce jakos szybciej mi chodzi:)

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham - mam nadzieję że o to chodziło, a jeśli nie to sprecyzuj pytanie ;) BTW. Świetny Skyline!!!

 

Blood - rób tą mazdę bo na prawdę śliczna była. Na 100% da się saveować do \"stareszj\" wersji. A jeśli nie to wyexportuj do *.3ds może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingwins, napisałeś, że można przenieść plik z Maxa 6 do Maxa 5 bez konwertowania go do formatu .3ds, więc byłbym wdzięczny gdybyś mi powiedział jak to zrobić, bo właśnie z tym mam problem :( jak konwertuję plik do .3ds to robią mi się straszne błędy w siatce :( sorki, że zaśmiecam ci temat ale jest to dla mnie bardzo ważne :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. czekam na updaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności