Skocz do zawartości

pojazd 4d: mitsubishi galant


kingwins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Naaaprawdę staranna praca. :-)

 

Kozioo ma racje, warto czekać i miło patrzeć na te wszystkie starannie odwzorowane szczegoły. :-)

 

Zwłaszcza podobają mi sie progi drzwi. :)

Ciężko było je zrobić, czy nie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Więc tak:

Nie wiem ile to ma poly, ale już trochę będzie...

Wszystko robię bardzo powoli, czasem jeden element robiłem kilka dni, żeby było 100% zgodności z oryginałem. Niestety niedługo może być mniej starannie już bo się spiesze teraz z dokończeniem go.

Pussik - progi zajeły mi trochę czasu, ale nie były najgorsze. Co do foteli to faktycznie mogą być nieco sztywne bo robiłem je już w większym pośpiechu niż resztę, a jeśli chodzi o płaskość tylnej kanapy to ona tylko tak wygląda z góry. W realu ma właśnie taki profil. Możę wrzucę fotki. Narazie mykam pracować dalej, czeka mnie jescze cała konsola i drzwi od środka :/

oraz moja \"ulubiona\" zabawa - tylny reflektor >:(

 

Buziaczki (dla Pussik\'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Kingwins.

 

Eee tam, tempo. :-) Gdzieś takie jak moje. :D Kogo ono obchodzi? ;P

 

\"Tylko wystarczająco długo oczekiwana przyjemność daje pełną rozkosz gdy się jej smakuje.\"

 

 

Takie odniesienie do przyjemności przy oglądaniu długo oczekiwanego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny renderek. :-)

 

Jedna z niewielu prac, w której oczekuje na kolejne renderki.

 

Bardzo ładne wnętrze, tylko drażni mnie taka ciemna smuga. Zaznacze na obrazku.

Poza tym jednym szczegółem jest lux. :)

Fajnie jakbyś podrzucił fotke prawdziwego wnętrza. :-) Można wtedy poszukać niezgodności z orginałem.

 

Hmm.. czepiając się, można jeszcze wypomnieć zwklęsłości przy klamce do schowka. :-) Są, takie niewielkie. Kwestia przesunięcia kilka vertexów prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mateczko kochana O_o

jak nie pokażesz siateczki to będe płakał :)

 

pozdrawiam

 

P.S. Pussik, według mnie to nie bug tylko tam jest celowo takie zagięcie... Kingwins, popraw mnie jesli się mylę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

dziękuję za miłe komentarze.

Pussiku, faktycznie jak już Loozack napisał tam celowo jest takie zagięcie, niedługo pokażę jakieś zdjęcia wnętrza, chciałbym jednak nadmienić że co zdjęcie to inne wnętrze (inna wersja wyposażenia) więc zanim znajdziecie coś nie tak w modelu pooglądajcie wszystkie. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

 

PS.

Loozack - siateczkę postaram się też dorzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. można sie domyslić, że celowe, bo wyżej jest w ten sposób wyprofilowana tapicerka. Jednak na dole to nieciekawie wygląda. :| Urywa się ten cien tak dziwnie. :| Ja bym to usuneła, .. chyba, ze tylko w takim ujeciu tak kiepsko to wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm, trzymasz poziom.

 

Pedały chyba sa jeszcze nie skonczone, czy takie mają być i nadrabiasz teksturami?

 

Szukam błędów i nie widze. Troszke rażą przenikające przez siebie elementy siedzenia. Ale trudno powiedzieć. Zobaczymy gdy pokryjesz to skórą. :)

 

Edit:

Jeszcze pytanko ... ile poly? :)

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > Pussik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc,

Pedały są takie lipne w Galancie, nie będę przecież modelował prążków na gumkach pokrywających je :) z resztą przy dobrym świetle i tak ich nie widać (załączam scenę z oświetleniem)

 

Nie wiem ile poly.. jeszcze nie liczę tego i nawet się boję ;)

Chyba dużo. Pozdrówka

 

PS - na tym screenie chyba już nie widać żadnych bugów ;)

 

inter_light.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale ja widze tu blad i to powazny, wyglada na to ze modelowales wnetrze bez uzywania karoserii, poniewaz kolo pedalu chamulca musi byc nadkole wystakace do wewnatrz, wiesz napewno o co chodzi dorub je

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11479

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, genialne, nie wiem czy tak ma byc ale wydaje mi sie ze cos ze schwokiem u pasazera jest nie tak, a reszta BOMBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

smile.jpg

 

Jeszcze przednie drzwi przedemną i tylny reflektor + poprawki i.... materiał

 

Wnętrze to prawdziwa mordęga ale po takich komentarzach się chce :)

 

 

Jeśli chodzi o schowek to faktycznie jest tam mały bug, a tu zdjęcie prawdziwego wnętrza:

 

zdjecie.jpg

 

Jest to najbliższe mojej pracy, ale z góry mówię, że co Galant to inne wnętrze, więc niektóre elementy w moim modelu mogą być inne dlatego że są np. z nowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... też mi właśnie coś nie pasuje w tych materiałach, ale dokładnie, nie podobają się wam poprostu materiały ze względu na gust czy są źle wykonane?

 

Batou - racja, nadaje się do renderów całego wozu, ale ja chciałbym pokazywać też przy otwartch drzwiach. Możesz coś poradzić?

 

Z daleka to by było tak:

foteliki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Baaardzo, bardzo dobra robota!! Gratuluję!! Teraz tylko dodać ładne materiały i koniecznie zrób jakąś wersję z otoczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności