Skocz do zawartości

pojazd 4d: mitsubishi galant


kingwins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skąd wziąłeś te materialy np lamp czy też innych wlotów powietrza.

Ja szukalem do swojego ale ich nigdzie nie ma , pozostanie mi tylko albo wymodelować albo tez zastąpić innymi materiałami lamp.

 

Co do kół to się nie mam czego uczepić :)

ale ten wydech z widoku z tyłu mi się nie podoba coś się tam bardzo mocno

świeci w środku wydechu a tak wydechy nie wyglądają :(

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=6946&page=5&pp=30 - w trakcie tworzenia

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień jest zbyt czarny i odbicia na lakierze nie pasują do fotki.

Może zrób kilka renderow na jakims podłożu? Taki tradycyjny biały plane by sie przydał, bo te obrazki z cyklu "zawieszony w przestrzeni" jakoś mi nie podchodzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pobudzenie (bo to ty masz to wykonać pedantycznie i w sposób przemyślany- wypadało siedzieć dwa tygodnie aby maska była idealna to wypada siedzieć miesiąc aby render był idealny) , bo jak następnym razem wpadnę i zobaczę takie cóś to chyba spalę respirator... Leciwy bo leciwy ale po kosztach i tak Ci się dostanie.

 

 

4kingwins.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, spokojnie ludzie, to była tylko zabawa narazie, taki szybki teścik, ale dzięki temu padły cenne komentarze, jak się zabiorę na poważnie to oczywiście nie będzie takich błędów jak cień nie z tej strony czy jakieś tam... :)

Ale nie rozumiem o co chodzi Gotham z tym czymś co wpakowałeś na obrazek? Wygląda trochę jak DOF ? Chyba pokrzywiłeś lekko model, rozumiem że perspektywa modelu też się nie zgrywa z tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, respirator mu się spalił :) A póki co najlepsza była ta najbardziej fioletowa wersja.. ech, mam takie zboczenie do fioletu - zawsze myślałem, że to tylko do kobiet w fioletowych ciuszkach, a tu popatrz - samochody też oceniam pod kątem nasycenia fioletem ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinienes zrobic sobie przerwe od tego modelu bo straciles obiektywizm oceny ;)

na renderach z szarym tlem udalo ci sie zrobic jeden z najlepszych lakierow na tym forum. model masz zajeb!sty i starasz sie go za wszelka cene sprzedac z przesterowana kiepska fota z wakacji. pomijajac fakt ze nie umiesz photoszopa ten model duzo straci na takiej formie przedstawienia :)

 

ot: loozack tez mnie zapewne przeklinal ze sie przypierzam a w koncu wyszedl na ludzi i zrobil sliiiczne renderki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności