Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No Odd- ja na razie w 1% się do ciebie nie umywam. Chociaż to nowa głowa jakaś taka nijaka. Potrafisz lepiej i ciekawiej.

KX: Czarne tło bo mi się nie chciało zmieniać standartowego tła w maxie przy renderowaniu;) pozatym lepiej się komponuje z szatą graficzną forum:))))

Siegmar: Wcale nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Przegądam,podziwiam.

Co mi sie rzuciło w oczy to mój przyjaciel kolegaalek.Szalejesz na całego.Przez ostatnie dwa miesiące od czasu pamiętnego robota w masce gdzie zostałeś ciepło przyjęty chociaz mówiłeś cytuję:"Oto moja praca. ( Jedna z pierwszych, więc proszę na mnie nie krzyczeć!)".Wierzę chłopie że to Twoja wyobrażnia ,bo wtedy daleko zajdziesz.Zaniepokoiło mnie zdanie goomisi ,bo to też mój wielki przyjaciel,oby nie miała racji.W wolnej chwili sie przyglądnę dokładniej - jakby coś nie tak ,to zjem Cię z butami.

Póki co moja wiara w Ciebie jest ogromna.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Odd- ja na razie w 1% się do ciebie nie umywam.

Ale tylko na razie! MHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHAMHAHAHAHAHAHAHAHHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odd- czujesz się zagrożony?

 

czym ? nie rozumiem

 

No Odd- ja na razie w 1% się do ciebie nie umywam.

 

kolegaalek: bez przesady , latające klopy nad miastem w gwiaździstą noc - takiego pomysłu bym sie nie powstydził

 

wrzucam jakiegos crapa bo nie lubie postow z samym tekstem w speedpaintingu :P

 

robo_bobo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk jest swietny! Tylko czy w moim wydaniu? ;/

Photopaint oszukuje z kolorami. Po exporcie okazalo sie ze kolory roznia sie znacznie od tego co bylo w podgladzie. Dla tego metalowe czesci swieca :/

 

Nie bede tego konczyl, bo ilosc pracy w to wlozona nie jest wspolmierna do otrzymanego efektu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc rospisałem się na 1000 linijek, a tu się błąd pokazał!!!!!!!!!!!

Więc się streszczam:

Geminius: Dzięki

 

aneye:może byc

Obywatel: nie podoba mi się( lepiej bym nie zrobił)

Kooba: super

slizgi: nie podoba mi się( lepiej bym nie zrobił)

By ODD:

"wrzucam jakiegos crapa bo nie lubie postow z samym tekstem w speedpaintingu :P

"

ja też

corrida.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlaśnie poto chce kupic tablet, dalby mi niezwykle mozliwosci, kocham grafike, teraz robie 3d ale sie na forum nie chwale, ale chyba niedlugo cos zapostuje ale w stylu "in progress", fajne prace, dobra robota.

 

a te miasteczko nad woda drugi obrazek od gory to w czym malowales?

jaki progz?adobe cos mi tam błysnęło. da sie to w gimpie zrobic bo w nim jescze nie robilem/

 

ile dales za swoj tablet, potrzebuje cos za 200-250 zeta.., a jak w dobrej jakosci to morze byc taniej, 150...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle Kris_R niezle :D, tablecik :D [ ja nei mam :( ] || kulfer co do tabletu to za malo kasy masz ja bym radzil pentagram a open XL on ok 350 PLN :) [sam chce go kupic] ps nei polecam modelu XXL bo cham schodki w psie robi ;/ || everyman - fajne ale dobra by byla z tego dopracowana pracka || kolegaalek - cieniutko , oy cieniutko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No i po powrocie z wakacji szybki sped - wczoraj od 1:00 do 2:00 :) Wiem, ze większość z Was zrobiłaby to w 10 min 10x lepiej, ale 2d to nie 3d :P Stylizowane komiksowo... z podpatrywaniem miastrzów :) ;)

Heh, niedawno nabyłem XXL schodki były.. ale na samym początku - po odpowiednim skalibrowaniu da się rysować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrush: wydaje sie tobie... speedy lepsze mieszaja sie z gorszymi a poziom jest podobny tylko wymagania rosna wiec niedlugo i sam pozim tez bedzie musial wzrosnac - ale na to trzeba poczekac

slizgi: dzieki... poczatkowo miala to byc czesc jakiejs wiekszej pracy ale ze mam "slomiany zapal" to powstal z tego speed ;-p

kolegaalek: zaba fajna - widac spore postepy ale ten torreador i facet ze swieca juz slabiej i to znacznie slabiej

aneye: lubie takie speedy

oDD: jak zawsze - niezle pomysly i wykonanie

Kris_R: slicznie i sliczna :-)

M@Ti: cos z anatomia nie tak - jakby krzywo

Kooba: ladnie nic dodac nic ujac ;-)

Obywatel: slabiutko - nie stosuj "efektow" na tym etapie pracy... mnie tez photopaint oszukuje troche z kolorami ale juz sie przyzwyczailem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"albo mi sie wydaje , albo poziom speedow baardzo spadl ;/"

Od kiedy zjawił się kolegaalek, tak? No to prawda, że strasznie słabo mi wyszło, ale i tak umieściłem:P Bo lubię się dzielić z innymi swoimi dokonaniami.

Geminus: Jeszcze raz dziękuje za naprawdę miły post.

Slizgi: Co do tego torredora to pewnie, że cieniutko bo w 10min robione było:) I tak tylko dałem, bo nie lubie jak w speedach daje sie post bez obrazka. Więc znowu daje jakiś obrazek- zobiłem go jakiś miech temu. to avatar miał być, ale mi nie wyszedł :(

ava.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek tez lubie dzielic sie swoimi "dokonaniami"(ciekawe okreslenie:P) , ale staram sie wybierac takie ktorych sie nie musze wstydzic, a u Ciebie nie widze zadnej selekcji i wrzucasz jak leci.Ja nie wrzucalem od daawna nic bo uwazam ze wstyd pokazac to co ostatnio wymodzilem. Lapiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rysunki olowkiem. Mam problemy z anatomia, cieniowaniem, perspektywa, czyli nie umiem rysowac ;]

 

Obrazki sa w formacie A3, wiec to sa tylko fragmety. Nie mam takiego duzego scanera :-)

 

Rysowalem je ponad 2h, ale nie ma po co nowego watku zakladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja- To będzie część jakiegoś więkzszego rysunku. Znowu bez referencji więc gitara trochę niegitarowa:( Aha i tło to tak na "odwal się" w 5 sekund zrobione:D

zombiee.jpg

obywatel- o co chodzi w twoim podpisie? A co do pracek to z cieniowaniem jest OK, ale z proporcjami dużo gorzej. Jeden ze szkiców( chyb 2 z drugiego postu podobał mi się dopóki nie zobaczyłem całości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No glowy zawsze troche rozciagam niestety.

Co do Twojej pracy to niestety niewiele moge Ci poradzic, bo sam nie umiem rysowac mysza. No moze tyle, ze zamiast tego tla mogles dac gradient w neutralnych kolorach, zeby wyeksponowac pierwszy plan. A co do koncepcji, to wez sie troche opamientaj ;] Koles ktoremu wszystko wisi bo pokazuje znaczek szatana Hehe...

Misiekhc: ten speed robi na mnie najlepsze wrazenie. Ale jednak wystepuje niewielki blad oswietlenia (jesli sie myle prosze mnie poprawic). Poza blyskiem swiatlo dobiega z lewej strony co widoczne jest na tle, a jednak tylna czesc cyborga (tak?) jest calkowicie w cieniu. Z reszta mogles przyciemnic nieznacznie tlo, zeby uwydatnic blysk.

oDD: Za malo sie znam, zeby skomentowac Twoja prace :-)

 

To mowilem ja - Newbie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odd.. jesteś niesamowity!! :D

Reszta raczej przeciętna - Misiek hc się wybija nieco :)

 

Pora teraz abym ja zaniżył poziom:

 

Płączące róże (abstrakcja): [PS, O'Pen XXL, 20 min]

 

placzace_roze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności