Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Misiekhc, fajny styl sobie wyrabiasz,

Brite, długo się powstrzymywałem ale już nie dam rady ;) może to tylko moje zdanie ale podpis na twoich pracach strasznie kłuje w oczy... zwykła żółta czcionka tuż przy samej krawędzi obrazka :( choćbyś nie wiem jak pięknie namalował to ja zawsze widze tylko ten podpis, auć...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzak: jestem leniwy i nie chce mi się odpalać klienta ftpa żeby wrzucać obrazki, więc napisałem sobie skrypt do szybkiego uploadu obrazków do bazy danych na swojej stronce, przy okazji ze "stemplem" takim jak widać... może kiedyś, w wolnej chwili zamienię to na jakieś logo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc: niezle szalejesz ostatnio

lord_saskybody, hindus: dzieki, dzieki :) Co do 'making of' to raczej nie ma sensu w moim przypadku, bo malowanie przebiega zawsze inaczej. Nie mam jakiejs jednej sprawdzonej metody.

 

Praca inspirowana tematem Tomura, ale gdzies w polowie zgubiłem wątek więc wrzucam do speedów.

 

276-aim.jpg

 

yookeer, veri_jr, Wert: wrzucam oryginal 100x70 leżacej dziewczyny, to sie moze wyjasni co sie na plecach dzieje. Generalnie wzmacniajac tam akcenty liczylem sie z odrealnieniem anatomii.

 

04-2005_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkaszpir - to strzala sie zbliza do tej zacnej panienki? ;)

 

misiekhc - powtorze za leander'em, wymiatasz ostatnio przepieknie! Czy ten podpis to prawda? Bo cos trudno w to uwierzyc, patrzac na Twoje prace.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam cwiczyc rysowanie ludzi, (ze zdjec), na razie nie wychodzi, jak ktos chce mnie skrytykowac to zapraszam, zmotywowaloby mnie.

 

PS: Leander, juz chyba kiedys mowilam ze mi sie bardzo podoba twoj styl malowania.

teraz przegladnelam poczatki tego watku i musze powiedziec ze niesamowite postepy zrobiles od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPK, czemu nie ze zdjec? taka ladna nie jestem zeby same autoportrety robic, a inni ludzie nie mieliby cierpliwosci zeby sie dac przeze mnie rysowac, zwlaszcza jesli to by potem do nich nie bylo podobne.

mi chodzi glownie o to zeby opanowac technike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

proba autoportretu z lustra.

glowny problem polega na tym ze ja tak nie wygladam.

ale mieliscie racje ze latwiej tak niz ze zdjecia.

 

pytanie ogolne: gdzie wy znajdujecie ludzi ktorzy by sie dobrowolnie i za darmo dali rysowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć :) ale drugi gość Ani (ten wąsacz) to najfajniejszy kawałek jaki tu od dawna widziałem. Po prostu trafiła idealnie w mój gust (pulpit). pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azazello --> No już lepiej ;) Widać, ze mięsień motywlkowy to była taka końcówka rysowania, ale...

hindus -->Popatrz troche na jakieś zdjęcia... nie jako referki, tylko przypatrz się jak się układa skóra wokół oka, ułożenie gałki, wielkość źrenicy w porównaniu do światła (na twoim obrazku jest za duża)... ja często dla ćwiczeń rysuje oczy długopisem... z czasem wszystko się wyrabia...

...no i polecałbym troche większą rozdzielczość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk fajnie że pomagasz ;) powiedz mi tylko jak wale wszystko za pomocą CONTE a potem Jade po tym Blenderem to dobra technika ?? nie potrafie zajarzyć jak rozprowadzać kolorki :/ oDD extra :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności