Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tweety: No plastik troche, może jakby było mniej niepotrzebnych rozjaśniej (jak te nad brwiami, które sprawiają, że te wyglądają jak przyklejone oraz to rozjaśnienie na prawym policzku które wygląda dzeczko nienaturalnie). No i ta koszula wyprana w perwolu ... :)

MaciekG: Fajne skałki, szkoda, że to niebo w tle takie rozmyte, może lepiej by było dać jakąś mgłę (jest wystarczająco sporo detalu na pierwszym planie)

PPK: QL byczek

 

no i kolorowanka ode mnie

spd011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: No plastik troche, może jakby było mniej niepotrzebnych rozjaśniej (jak te nad brwiami, które sprawiają, że te wyglądają jak przyklejone oraz to rozjaśnienie na prawym policzku które wygląda dzeczko nienaturalnie). No i ta koszula wyprana w perwolu ... :)

MaciekG: Fajne skałki, szkoda, że to niebo w tle takie rozmyte, może lepiej by było dać jakąś mgłę (jest wystarczająco sporo detalu na pierwszym planie)

PPK: QL byczek

 

no i kolorowanka ode mnie

spd011.jpg

 

Demyt ja też chcę robić takie urocze lineart'y. :)

 

PPK: byczy byk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafie zaskakiwac :) Jak wczesniej ludzie krecili nosem ze nie potrafie nic innego rysowac niz profile to teraz pokazuje ze to nie prawda :) Zaskakiwanie is good :D I like it :]

Ten Pixiaczek powstal od razu po tym jak skonczylam pisac scenariusz do sesji Warhammera ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ladna pani zadedykowana Azzazello ( nie lubi mangowych oczu wiec tu sie meczylam i dziergalam zwykle ;P). Cialo rysowalam patrzac na rysunek komiksu tomb raider w gazecie. ( tam pani byla ubrana i lezala na lozku tutaj lozka nie ma :P ) Twarz i wlosy to juz moj wlasny wymysl ;P (wiem sa najgorsze) Nagosc tez musialam sama. Ale tylko wystarczylo sutki dorysowac :) Zrobiona na tablecie Lifetec? Adobe Photoshop Cs - 1 godzina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=/ o rrany! co jej się stało z rękami=/ hmm..powinnaś nawet przerysowywując z czegoś, rysować najpierw szkielet postaci(to rysowanie owalami lub prostokątami które jest pokazywane w "how to draw" ) twarz ok, musiałem obracać głowe zeby ją ocenić, musisz nad włosami popracować. i koniecznie rysuj chociaz zarys otoczenia bo można dojść do wniosku ze ona robi mostek albo jakąś inna dziwną poze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu: żebra od 8 do 10 nie są połączone z mostkiem, poza tym kregi szyjne są szersze zaś atlas i obrotnik mają zupełnie inną budowę ;)

ale ogólnie to fajna pozę ma ten profesorek. stoi i mówi "to jest mój kumpel Edek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności