Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za bardzo jędrne ;) belilal - fajne kolorki ale ja gustuje w rodzaju kolorowania typu leander :]

 

Szczerze mówiąc, mi też :) Ale tak długo się pseudoedukowałem w takim mniej więcej kierunku (a do osiągnięcia celu jeszcze daaaaaaaleko), że trochę ciężko teraz się przerzucać na coś innego (a nie ukrywam, chciałbym pójść bardziej w strone Mullins'a, robić to wszystko tak, że niby prosty rysunek i nic nie ma, a jednak tekstury i te wszystkie latające kreski tworzą arcydzieła, ale do tego to chyba trzeba miec jakies doswiadczenia z gatunku ASP, plastyk, a nie samoedukacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun, znowu rekomendacja? ;) Chyba za niedlugo bedziesz musial oplacac abonament za to okienko ;)

 

Marduk, ale sie rozpedzasz - slicznie. Zwierzatka rules! ;)

 

arturros, kupuj ten tablet, bo masz talent chlopie!

 

No i na koniec podziekowania dla Panow BeLiAL i -Pa6L0- za ich dobre rady. Panowie powinni dostac status moderatora na 2D, bo nikt tak nie sluzy pomoca, jak Ci dwaj. Kotek dla was (stad ta kokardka)! ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec podziekowania dla Panow BeLiAL i -Pa6L0- za ich dobre rady. Panowie powinni dostac status moderatora na 2D, bo nikt tak nie sluzy pomoca, jak Ci dwaj. Kotek dla was (stad ta kokardka)! ;)

 

Zapanowały by rządy terroru, z jedynym słusznym panem i władcą (zupełnie jak u naszych wschodnich braci), a i pokusa coby niektóre prace zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach byłaby zbyt silna :) (u know, taka mała monopolizacja by nastała ;) ) Eh, marzenia... ^_^

 

Enyłej

spd027.jpg

No i wróciłem do starego dobrego czarnobiałego linework'u robionego zwykłym okrągłym brushem, co niegdyś nieskutecznie próbowałem uskutecznić w moich pożal się Boże artwork'ach. Jakby kto pytał, to jako tło planowałem ściane z obrazem po lewej a po prawej okno z widokiem na jakiś ogródek + jakaś podłoga, żeby nie było, że tło do ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tattoo ładnie naprawde ładnie - btw fajnie kolorystycznie wyszło

Marduk, nielot -> też fajnie :) ale nie tak jak tattoo ;P wrzucił bym coś ale sie sypnął tablet i moge tylko vektory machać myszką :/ imo cos z usatmi troszke dziwnie wyszło ale tak 5/6 jest - chciałem zobaczyc twoja strone ale nie wchodzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk - elf jest świetny.

Amrun - twoja wersja tej pani z referki rządzi ;)

 

 

__________EDIT__________

 

HINDUS, BeLIAL - wielkie dzięki - już usiadłem do Flash'a to co wyjdzie wrzuce do 2D ;) , ten tutek do szopa fajny - spróbuje z nim kiedy nie będzie zalezało na jakości :)

Jeszcze raz przepraszam za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mothman: Jezeli masz gdzies Photoshop'a to http://www.informit.com/articles/article.asp?p=31536&rl=1 ten tutorial powinien wystarczyć. Niestety, GIF oszałamiającej jakości nie oferuje, co przy renderach może być rzeczywiście zauważalne, dlatego lepiej będzie robić to wymienionym powyżej Flash'em. Ewentualnie zawsze możesz zrobić animacje w Max'ie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zapraszam do oceny moich pierwszych pracek na tym forum, ktore z uwagi na obecny nikly stan moich umiejetnosci i brak cierpliwosci do detalu (ale mam nadzieje oba sie zmienia :) ), moga co najwyzej aspirowac do miana sketchy czy speedpaintu.

 

narzedzia przerozne, zazwyczaj olowek, ps, painter (tak zeby pocwiczyc), czas rozny, od 15 minut do godzinki z hakiem na sztuke

 

madhatter: (painter)

 

madhatter.jpg

 

deupa: (ps)

 

deupa.jpg

 

reptile: (painter)

 

reptile.jpg

 

rrrripped: (ps)

 

ripped.jpg

 

deadline: (ps)

 

deadline.jpg

 

copyright: (ps)

 

copyright.jpg

 

golgota: (ps)

 

golgotha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercik wrocil! ;) Gdzies Ty tym koniom wlazil hmm? ;) Baardzo fajne szkice, a i pokolorowany manekin mily.

 

Belial i o co tyle krzyku? ;) Naprawde porzadne kolorki i swiatlo. Nie mam pojecia czemu ostatnio cos Cie dolki dopadly, nie jeden chcialby miec Twoje umiejetnosci.

 

Tattoo dzieki za gifa!

 

Pozdrawiam!

 

Ps. by nie lamac zasad, to dolaczam 5min. klocek, ktorego nie warto ogladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokturpotfor: "deadline" jest git, golgota tez, ale faktycznie tak jak mowi BeLiAL, warto by zrezygnowac z tych szarosci.

Amrun, BeLiAL: wasze wersje panienki mnie powalily! Reszta prac zreszta tez :)

Gotham: ciekawa twarz. W ogole widze jakis nowy etap w tworczosci, bo "stopa" nie moge sie doszukac ;)

SansSerif: jak dla mnie to rewelka. Kwintesencja tzw "speedpainting".

Wert: swietne te koniki. Moze bede mial okazje porysowac krowe na dniach, to tez wrzuce ;)

Marduk: bardzo w moim guscie masz styl, troche koloru by sie przydalo w tym ostatnim

Tattoo: styl nie w moim guscie ;) ale wyszlo interesujaco. Maja w sobie cos graficznego te prace. Delikatny walor i mocna kreska. Mozna sie ciekawie kompozycja bawic przy takich dwoch dominujacych elementach.

 

taki krap, po obejrzeniu wyciskacza łez pt. "rocky"

318_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności