Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Deus : Inspiracje jak i pomysły mam gorzej z wykonaniem, jezeli chodzi o mnie to myszka tabletu nie mam i nie planuje kupywać

Vert : Chodziło mi o technike rysowania pedzlem z roznym naciskiem nigdy tak nierobiłem praktycznie w 2d to tylko jakies bardziej rasterowe rzeczy robiłem .

 

Wiec ma ktos moze jakies strony albo coś z poradami jak mniejwiecej rysować , linie pomocnicze światło proporcje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmielinkai kto jeszcze szuka rad: IMO przy uczeniu - tylko referki, zero z głowy. rob na razie bez koloru. najwazniejsze zeby na ciele odnalezc i wiernie oddac wszystkie linie - jak sie dobrze przypatrzy maja one wiecej zalaman i subtelnosci niz mozna by przypuszczac. no i zaczynaj od kształtów geometrycznych, linii itp, ta faza na poczatku jest najwazniejsza, spedzajcie najwiecej czasu na wstepnym szkicu zeby dobrze wszystko zlapac. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P Karykaturka wyszla, nie no :P ale faktycznie cos dziwnie ;-) no coz, nastepnym razem bedzie lepiej ;-)

weedlog: klasa jak zwykle ;-)

kupcyc: moze ja nie jestem autorytet, ale imho troche slabe cieniowanie - np na plecach widac faldy, ale nie sa zaznaczone jakimis cieniami czy cos, podobnie z rękawem-nie widac go za bardzo;-) a i chyba latwiej by bylo malowac na innym, niz biale tlo;-)

to tyle ode mnie

pozdrawiam :-)

 

ps. a i te rączki cos dziwne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, poprawilem troszke tego Obiwana co jest kilka postow wczesniej;-) i aktualizowalem i zapomnialem ze tu jest podlinkowany, wiec pisze;-)

 

no nic, pozdrawiam

 

Edit: I tak jeszcze na dobranoc to tutaj ;-) (okolo 10 minut, bez referki - mialem wizje ;P )

 

girl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert: ladne to. Jednak nie ma to jak kolor, szybko zlapales jakis swoj styl, bo mam wrazenie, ze po kolorze juz Cie rozpoznaje.

arturros: trzeba przyznac, ze sie wyrozniasz stylem i nie masz kompleksow odnosnie kolorow :D Tak trzymaj :)

 

Marna proba w nawiazaniu do: http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=40078&postcount=45

328-fazy.jpg

 

Troche mi brakuje malarskosci, kolorow, gestu w speedach, jednak przez te ponad 5'000 postów ciezko znalezc cos rownie dobrego jak prace biglebowskiego z pierwszych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzy grosze odemnie (troche dluzszy speed i smok po kilku operacjach i zmianach az uzyskalem zadowalajacy efekt. gdybym odrazu dobrze ustawil skrzydla bylo by o wiele mniej roboty:) )

dragon5qn.jpg

leander- wcale nie taka marna;) a propos to ja nigdy nie mialem kompleksow :) co do kolorow lubie sobie poszalec czasem;]

a pracki z pierwszych stron to jest cos. gdzie wlasciwie teraz znajduje sie ten czlowiek legenda- biglebowski :) od czasu kiedy jestem na forum ani razu go nie widzialem chyba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności