Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ortheza: chociaz moja obecnosc w tym dziale nie jest zabardzo uzasadniona, to z obserwacji wnioskuje, ze powinienes sie zastosowac do rady ktora czesto, dosyc czesto padala w tym watku - nie cieniuj czernia, tam zazwyczaj powinny byc jakies odcienie ciemniejsze koloru, ale nie czern. Radzi malarz - laik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, takie cos na szybciora ( jakies poltorej godzinki ), hm. zainspirowal mnie avatar ZiBi'ego_PL ( WYBACZ NIE WIEM JAK TO ODMIENIC POPRAWNIE! :P )

mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko temu, ze dorysowalem troche, bo gloowe, jako Twojego avatara postanowilem zostawic prawie ze nietknieta :)

 

upior7pix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, trochę nie związane, ale zależy mi na odpowiedzi. możecie mnie skasować, ale jak kto zna odp. to niech odpowie! był gdzieś wątek, w którym poruszona została kwestia web artu (że większość prac w tym dziale to nie web art) i padło pytanie, jak ktoś definiuje ten web art. widziałem go wczoraj i był jakiś taki świerzy, ale go gdzieś zgubiłem. no i gdzieś się tatoo zgubił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o levan - podoba mi sie ten chlopczyk ;D

tzn pracka ;> moze truszke zakanciasta twarz, ale i tak jest extra :-)

[ taki z omenem mi sie kojarzy :-) przez te oczy :P ]

 

arturros - az prosi sie o jakies rozmycie! wyglada jakby miala siersc :P zrob jej ta skore mieksza, bardziej delikatna, bo to dziwnie wyglada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturros - tak jak sammael pisal, popraw ta skore bo dziwnie;-) a i jeszcze bym cos z jej reka zrobil, bo cos dziwnie wyglada, jakos tak imho za malo wyprofilowana na ksztalt reki, przedramie szczegolnie (to to blizej dloni, nie?:P ) :-)

 

weedlog - fajne jak zawsze :-) a zarzuc kiedys czyms innym niz taki concepcik, moze jakas scenka fajna? ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności