Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poziom prac jest tak fany, że czasami mam wątpliwości, czy chce postować moje wypociny, żeby go nie zniszczyć... ^^

arabacg5.jpg

... znalazłem też videotutka biglebowskiego uczącego speedpaintingu, jak miał 3 lata, i od razu skumałem, czemu tak wymiata -.^ ... oto link -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oro, razem obniżymy poziom, może dzięki temu zmotywujemy innych do jeszcze lepszych prac aby utrzymali ten poziom :D chociaz niektórych zamieszczonych tu speedów lepiej sie zrobic chyba nie da

 

Cuś ode mnie. Tło troche puste ale jeszcze to chyba zmienie. Na razie zamieszczam jpg'a i spadam na wesele kuzynki :D

 

manzx6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles cos o zastosowanie algorytmow genetycznych w aplikacjach bazodanowych pyta - chyba nie ten watek ;]

 

Ja wciaz walcze z brushami ... myslalem ze lepiej wyjdzie :/

 

edit: hmm.. odbicie lustrzane chyba bylo by lepsze kompozycyjnie ale juz mi sie nie chce :P

 

crashxs7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brutala? ok, tym razem wsciekłosc, nienawisc i bezradnosc w jednym. Zajeło mi to wiecej niz 1 godzine - jestem nowicjuszem, wolno mi. :P

 

poruszam troche delikatną tematyke, mam nadzieje że nikogo nie uraziłem swoimi wypocinami.

 

angerkj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz rade Omen:)

 

Artozi, ten smoczek ma coś w sobie.

 

Raiden, Nie przejmuj się czasem, co prawda taki Mullins pracuje z zegarkiem ale zostawmy takie wygibasy prawdziwym mistrzom. Więcej da wygranie sceny/ postaci niż bicie rekordów czasowych. Przyznaje że niektóre moje speedy zajmują pół dnia ( z reguły większośc to gapienie się w ekran i myślenie 'co tu nie gra')

Tak więc taka prościutka postac a zajęła 1,5h:

 

2000511649478798113_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem gdzie to wrzucic a mam do was prosbe. Powiedzcie mi ktora fryzura najlepiej pasuje do tego gostka? Zaczalem robic krociutki komiks. Scenariusz mam, wyglad postaci mniej wiecej tez. Ale nie moge sie zdecydowac na fryzure glownego bohatera. Wezcie pod uwage ze to ma miec komiksowy styl.

 

bohater1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj: jezdziec swietny.....trzasnij to w kolorze :)bedzie git

maciekG: bardzo fajne malunki :) znaczy sie na poziomie....:)

biglebowsky: jeszcze troche i komiks powstanie... ;)w ogole bardzo komiksowe te Twoje prace w wiekszosci sOOOm.... :)

fajnie wychodzi Ci to zostawianie konturu...w niektorych miejscach..np. ten wojak :) masz na to jakis sposob czy tak na oko?

Elmo22: dajesz dajesz :)

no i moje 20minutowe wypociny..

jakieszrefkihg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj-> extra szkice

maciekG-> nice concept :D

biglebowsky-> spider;manowicz jest wsrod nas :D

leszke_lenia-> coraz lepiej sie rozmalowujesz.. i jak szybko :D

 

no cóż teraz coś ode mnie: dorwałem jakąś fote przypadkowo i zechciałem sobie namalować ta panienke... troszke pododawalem/odjąlem rzeczy no ale nigdy w 100% nie lubie z fot malowac :) pozdrawiam

cwiczonko8fi9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz, i zacnie wyszla.

 

A to przyklad na to ze sztuczkami z blurem i gradient mapami nie da sie zatuszowac nieudanej pracki:) bo mnie naszlo znowu na jakis ekstremalny skrot persp:)

 

2002630644093416007_rs.jpg

 

2002621582446161336_rs.jpg

 

 

Leszek, Kontur to najczęściej pozostałośc po szkicu, zwyczajnie nie chce mi się sleczec nad usowaniem go, uznaje to za jakis dalszy juz nieszkicowy etap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności