Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

jak by to powiedzieli na Sijun - oDD, you rock my socks!

 

A ja znowu Artrage - odkrylem, ze czarny pedzelek na bialym papierze znakomicie imituje rysowanie tuszem. Idealnie, miekko reaguje na nacisk piorka tabletu. Biorac pod uwage, ze gumka wlasciwie nie dziala mamy idealna symulacje rzeczywistosci :)

 

tego pana pewnie niektorzy skojarza

 

105-ewing.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

goomisia: Ciekawa praca, ale dla mnie \"stare\" speedy od razu traca na uroku. Ten typ impresyjnej tworczosci ma to do siebie, ze dosyc skutecznie oddaje nastroj autora, a stan ducha tworcy sprzed kilku miesiecy juz nie ma dla mnie takiego uroku. Wiec najlepiej nie pisac, ze to stara praca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobaja wasze prace. Maja bardzo duzo w sobie jak na speed painting!

 

Mam tu pare szybkich prac. Wszystkie zrobione przez godzinke jako \"Concept Art\" dla gry. Te budynki byly zrobione w max I reszta byla domalowana w photoshop. Te obrazy ktore nie maja budynkow to cale photoshop.

 

-Bartek

 

CaveConcept.jpg

CityHall01.jpg

 

 

Apartments03.jpgEnv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał biglebowsky

Feng to w ogole markery wymyslil bo cokolwiek sie pisakiem maznie jest teraz \'wplywem fenga\'

 

A tymczasem rzucam ten caly kiczowaty chlam i zostaje prawdziwym artysta:

 

Bardzo doswiadczony kolega sie zdenerwowal?

Tu cie uspokoje, bardziej chodzilo mi o droida niz o markery.

Sam chetnie je w pracy uzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempery, w sumie pare godzin podczas ktorych portret przybieral nieziemskie proporcje i kolory, ale nie bede zakladal oddzielnego watku. Tempery, 70x35 cm

 

108-heresheis.jpg

 

na podstawie fotki b&w, nastepnym razem bedzie lepiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomur: coraz lepsze koncepty, ten to nawet do mojej bitwy pasuje, do ktorej zabieram sie jak pies do jeza.

 

Uzywam chyba najtanszych temper, 10 kolorow w tubce. W tym wypadku uzylem 5 - pomaranczowy, zolty, ciemny niebieski oraz czern i biel. Swoja droga obraz ulegl kolejnej transformacji, zarowno w formie jak i kolorze, ale podmieniac na razie nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tła do tych ostatnich obrazkow robilem w ten sposob ze na warstwie numer jeden dawalem kjakis tam kolor.Na paru kolejnych warstwach nakladalem swoje jakies starsze obrazki (skalowane/obracane) w trybie overlay albo hardlight albo jeszcze jakims innym, robilem te warstwy przezroczyste i na góre jeszcze dawalem raz ten kolor. Mozna sie bawic suwakami , kombinowac jak chcesz. Potem jeszcze jak za bardzo mozna bylo odczytac ze tam sa jakies stare obrazki w tej teksturze, uzywalem narzedzia Patch tool, do pozbycia sie paru hcharakterystycznych miejsc.

 

Pod koniec wazne jest ze jest faktura, ze jest ona koloru takiego jakiego chcesz, ze nie jest to jednolity kolor tylko wiele różnych barw tam siedzi.

 

Wejdz na moja stronke i tam tez jest maly tips jak robic fakture w dziale tutorials.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności