Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Tomur, generalnie to Ty grozny jestes przed tym kompem :)

 

A ja znalazlem referke do jednej z pierwszych prac, postanowilem jeszcze raz namalowac.

 

50 min

177-monica.jpg

 

referka: http://www.tgfg.pl/tomek/2d/11_ref.jpg (znowu nie zlapalem odchylenia glowy)

stary wip z tej referki: http://www.tgfg.pl/tomek/2d/11_2.jpg (czyli Michael Jackson nas kocha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do speed session to moge podjac sie wpisywania tematow np co 2 dni. Przychodze rano do roboty wiec no problem.

Dlatego co 2 dni ze np na conceptart ludzie po prostu nie wyrabiaja sie z czasem i zanim dostana jakiekolwiek komentarze jest juz nowy temat. i postowanie mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert: heh zgadlem :]

Mkaszpir: przez te oczy to mi sie skojarzyl z gosciem z teledysku prodigy:breathe

 

jeszcze ja malego speedka. moze nie rewelka ale pocwiczyc trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scandal!

No dobra wrzuce tego babola...

 

Pierwsza grafika 2d na kompie pierwszy raz na tablecie. Artrage 3 min.

P.S. :P

 

 

misio1.jpg

 

A to juz z tutka nie wiem czy to tu powinno byc ale 15 min ps.

to moja 2 praca na kompie...

beda ze mnie ludzie ?

n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi: thx a kot to mnie wlasnie skubaniec gryzie jeden ale zanim mu portret strzele to musze pocwiczyc jeszcze

Scandal!: a ten misio to wlasnie moj portet jest zgaduje :] pokaz jeszcze cos

Brite&Everyman: kurde ciagle i zawsze podziwiam myszkowcow normalnie ale te pracki macie super!

ja tam cwicze pastelkami. jeszcze komandosy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent -> dzieki Misi3ck ->

trzymasz styl i to calkiem ladny orginalny

ten akryl fajny.

Leander ależ prosze ale przydala bys sie wieksza rozdzielczość :) a tu kolejny torhce mniej udany ;/ a te koty to z tąd że na 14 oprucz kwiatkow to chce jakiegos kotka wytrzasnąć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi: jestem w szoku totalnym! na 14 powiadasz??uhh stary przerastasz chyba tutaj w takim razie wiekszosc forumowiczow o glowe conajmniej :D plus dla ciebie. a tak btw moze zdradzisz kiedy to?? to moze chociaz speedowego torta dostaniesz (albo kota (mojego)) ehh ja podobnie jak Remanent nie moge ani suki ani kota zlapac :] chyba poczekam az zasna albo co..

sorki ze bez speeda ale bedzie mam nadzieje jutro zanim do ciechocinka pojade :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.. drobne nie porozumienie ... 14 to byla 2 lata temu... chodzi o czternastego lutego :D a z tym nosem to faktycznei schiza :( i wogole im dluzej sie na niego patrzy to eh popracowac trzeba wiecej [ale uznajmy że jest mangowy o :0 ] remanent -> a mój kot tez nie chcial pozowac... i jest wielce obrażony jak go wyrywam ze snu przenosze do pokoju i proboje wyrysować :D chociaż te 2 ostatnie to są na podstawie zdjec robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 16 niech bedzie nie chcialem cie wymladzac za bardzo :-) a skoro ze zdjecia kociaki to i ja sie o swoja Tośkę pokusze (mowilem ze ja spiaca zlape) choc tak naprawfde to czekam az ja z natury zlape.. chetnie pokazalbym wam fotke mojej reki ktora jest cala w szramach przez Toske wlasnie

edit..

wybaczcie gadatliwosc ale niedawno z pub'u wrocilem

zapomnialem dodac.. to byl super szybki speed 6 minutowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej speedzik!!!

ja siedziałem prawie godzinę, bo jak już wspomniałem tyły mam jak stąd do tamtąd i rączka odwykła, no ale jeśli to miało przypominać tygrysa to musiałem (to tak a propos kociego tematu)

P.S.

mój też niestety ze zdjęcia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remanent: tygri bardzo milutki taki, ale krowa to dopiero rewelka :] no po nocach sie siedzi ale chociaz cos z tego jest :] ja tak patrze na tygryska twojego i sie skapowalem ze Tośce wasy wszystkie poobcinalem wiec juz dorabiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności