Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wczoraj wysmazylem taka odpowiec w tonioe sorry ale wcielo ja forum gdzies to mysle siade mazne cos na tablecie to wam dam mozliwosc mnie skrytykowac merytoryczno-plastycznie-obiektywnie:)

1 moj rysunej na tablecie, zeszlo mi gdzies z godzine, painer 6, nowszego niestety nie wiem skad... :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hje, no mi juz przeszlo wiec negatywnej krytyki o zabarwieniu emocjonalnym raczej nie bedzie:) nowszego painterka?... ze sklepu:)? ee 6 ma ta przewage ze przynajmniej jest lzejsza od nowszych i szybsza troszeczke, a obrazek spoko, masz kreche fajna i kolorki swietne, no, te oczka to moglbys juz wyrownac:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego sie uzywa najlepiej pod tableta? Photoshop ujdzie? Dzisiaj patrzylem to mozna te pedzelki troche podkrecic fajnie zeby jakos udawaly painterowe ale to ciagle nie to...Tak sie zapytam wprost czego wy uzywacie? I takie mam jeszcze pytanko lamerskie, jak zaczynacie malowac to w jakiej rozdzielczosci? znaczy w wysokiej a potem redukujecie jak skonczycie malunek?

 

oczek nie ma bo oczek nie potrafie z glowki malowac zbyt...

 

a paintera kolega z Rosji obiecal nowego w liscie przyslac poczta:) W moskwie na placu podobno wszystko lezy co dusza zapragnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, nieladnie, nie podpowiemy ci gdzie soft znalezc, co najwyrzej ze nie jest to trudne, poprostu - nie gadamy o tym jak zdobyc nielegalny soft - nie i basta. No ja uzywam szopa, jakos sie do niego przekonalem i doszedlem do wniosku ze brushe moga byc nawet najprostrze, widzialem bardzo fajne prace z MS Painta.wiekszosc ludzi urzywa Paintera do malowania, lub jego uproszczonej wersji - painter classic, masz jeszcze do wyboru alias sketchbook, gimp, satori, aura, paint shop pro, photopaint, deeppaint, poprostu potestuj je sobie, jesli chodzi o pedzle to painter zdecydowanie jest chyba najlepszy.

rozdzielczosc?, jak ci wygodnie i zalezy do czego, zwyczjowo szkicuje sobie na plikach wielkosci okolo 1000px, w domku gdzie monitorek mniejszy i procek wolniejszy jakies 800px, a co innego podmalowki, te sie na ogol robi dwukrotnie wieksze niz obraz docelowy czyli jak w tv rozdzielczosc palowa = 720x576 to robisz 1440x1152px, i jeszcze inaczej przy materialach do druku.

 

a tu jakis troszke starszy obrazeczek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, DarCon, swietne zdjecie!

 

Ale dlaczego ten pan trzyma Cie w reku? [lol]

 

Poza tym ja nie krytykuje, tylko zartuje. Bigle i Tiger wiedza o co chodzi, a jak tez chcesz byc w temacie, to przesledz pare wczesniejszych stron;) \"Quasimodo\" to juz chyba kultowy text ;)

 

\"Wciagne Cie jak slimaka\"? Brzmi zachecajaco;) Ide sie umyc i umalowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Wow, DarCon, swietne zdjecie!

 

Ale dlaczego ten pan trzyma Cie w reku? [lol]

 

Poza tym ja nie krytykuje, tylko zartuje. Bigle i Tiger wiedza o co chodzi, a jak tez chcesz byc w temacie, to przesledz pare wczesniejszych stron;) \"Quasimodo\" to juz chyba kultowy text ;)

 

\"Wciagne Cie jak slimaka\"? Brzmi zachecajaco;) Ide sie umyc i umalowac.

 

DruG mi właśnie chodzi o żart:) nikogo nie chce urazic tylko żarty a pędzle sam wymyśliłem takie reality sami sprubójcie :)

 

jesteście naprawdę super ferajną cieszę się że was poznałem

.DruG czy ty lubisz się tak malować jak na swoim avatarze?:)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy, to i ja coś na szybko wrzucę. Chociaż nie wiem czy to jeszcze speed - blisko 2 godz. się z tym bawiłem. No ale jak na mnie to express, zwłaszcza że z wyobraźni i kilkakrotnie musiałem poprwiaac niektóre elementy :)

owmorde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by misiekhc

muhaho: to co ciebie interesuje?!:) Pociete puszki po piwie zostawione w lesie?:) ...A powanie to naprawde nie wiem co to jest... :)

 

Hehe, coś lipne oko i wyobraźnia. Przyjrzyj się, facet trzyma na barku i celuje z karabinu maszynowego z lunetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuka: udalo Ci sie osiagnac najfajniejsza rzecz, mianowicie pozostawiles pole do interpretacji. Zobacz ile glupich teorii powstalo;) Ja nie bede gorszy:

z ucha tego kolesia wychodzi motylica watrobowa, a ta kobieta to podstarzala Dana Scully, ktora przyglada sie i czeka, aby ja przechwycic. Mulder czeka na nia w laboratorium, gdzie dla zabicia czasu inwestyguje mloda pania doktor...

 

Ide sie polozyc na chwile :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug, ale z ciebie atleta!:D, albo poprostu wyidealizowałeś trochę. Poproś żonę aby ci popozowała nago (chyba, że się naraziłeś i nie chce:D). Kostium kompilowy bardzo deformuje, trzeba naprawdę dobrze rysować aby nie dać się oszukać. Najlepiej nnajpierw rysować nagusa a potem go drapować, choćby to nawet miał byc astronauta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności