Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka w domu jednorodzinnym


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie stawia mnie wyżej ani dalej od kogokolwiek. podobno jestem równie głupi jak moje ideologie życiowe i tym się usprawiedliwię. proszę też nie bawić się w dorabianie etykietek w stylu "król jest nagi" bo bardzo tego nie lubię i jest to trochę nie na miejscu. chodzi mi głównie o "króla".

 

Touch - oświetlenie przy podłodze jest za szybką zabezpieczoną ciastoliną ;)

 

pozdrawiam bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie osłonięty prysznic to woda wszędzie dookoła, także na tej czarnej mozaice(?), co kiedy woda wyschnie, nie będzie za dobrze wyglądało, a czyszczenie też nie będzie raczej należało do przyjemnych

 

Architektura jest jak samochód, czasami jeździ sie nim niewygodnie jak w Porsche (ponoć) ale po drodze zapier... równo ;)

 

ps: należy jednak uszanować to ze niektórzy wolą minivany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie do samochodów bardzo dobrze pasuje. zawsze łatwiej uwierzę że taki dom ma być domem weekendowym, bo na codzień korzystanie z niego może być kłopotliwe. jak z samochodami, porsche na zakupy czy na tłuczenie po dziurach się nie nadaje. mimo to zawsze się znajdą ludzie którzy będą nim jeździć wszędzie i każdego dnia. nie jest to jednak auto dla wszystkich, nie tylko dlatego że nie każdego na nie stać. podobnie z tego typu wnętrzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiecie co. Ja nie rozumiem. Gadacie jakby KOME odkrył Amerykę albo conajmniej zrobił kibel z papieru.

 

Jak dla mnie bardoz eleganckie wnętrze z klimatem. Rendering wyśmienity. Łampka moim zdaniem niepotrzebna ale ładna.Wybrałbym inną ceramikę kiblową. Ta nie jest zła ale zeby mi kopara opadła trzebaby jakiegoś stylistycznego dzieła sztuki.

 

Swietlówka jakoś nie pasuje mi no ale tworzy łądną kompzycję.

 

Ogólnie jak każy architekt zrobiłbym inaczej no ale żeby od razu przytaczać Miesa Corbu itp?:D

 

No ale generalnie jeszcz ejedno.

 

KOME plis zrób wersję white tego. plis plis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba jak światło wychodzi z podłogi :D a tak ogólnie to nie ma się czym podniecać, a sam bym nie chciał takiej łaźienki, wole coś bardziej "przyjaznego" ;) ale ja żadnym architektem nie jestem więc możecie olać to co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności