Skocz do zawartości

[WIP] postac3d: wojowniczka


Konras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oh te piersi nie sa tak nisko az chociarz wiem ze to tak glupio wyglada (juz nigdy nie bede robil takich sukienek :p) bo z zalozenia mialo to wygladac tak ze sukienka swobodnie miala sobie opadac ponizej piersi nie zarysowujac ich podstawy a stalo sie to ze je wydluzyla ^^' ale ja tam utrzymowac bede ze to po prostu chojnie obdazona przez nature kobieta. Co do twarzy to nie jest ona skonczona, znaczy sie moze i jest ale musze zrobic cos aby wygladala kobieco, fryzura to tak na szybko aby nie pokazywac lysola :D no i moze dorobie jej jakies kolczyki w uszach, jakis maly pieprzyk ale to juz jak bede ogolnie dopieszczal jakos normale :p ahh no i mam nadzieje ze diff naprawi sprawe meskiego wygladu :) A ponizej obrazki :) Jakby cos was ciekawilo to pisac smialo :)

low3.jpg

low4.jpg

low5.jpg

low6.jpg

low7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, fajnie ci to wyszło. Twarz wygląda jak po przejściach. Nie wiem czy efektem ma być Lara Croft:). Tak czy inaczej, usta są za szeroko. Przeszkadzają rybie wypukłe oczy. Reszta super. oprócz nagolenników które nie pasują zbytnio do reszty.

 

mam nadzieje że dokończysz warriorke

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie podoba mi się twoje podejście do tej filigranowej, delikatnej indianeczki z konceptu, ale jakby wywalić koncept i patrzeć na tą postać w odcięciu od niego to całkiem fajna. Chociaż twarz wyszła ci bardzo "zmęczona" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi no to trzebaby model w koncu skonczyc, w koncu wiecej czasu troche mam to moge posiedziec nad teksturami, te jeszcze narazie w rozdzielczosci kazda 2048 no ale bede musial to zmiejszyc :D no chyba ze realia biznesu tego beda juz inne gdy model ukoncze :p A tak serio to bardziej sie tym bawie, testuje niz bym mial jakos specjalnie sie trzymac limitow, tri to to wszytsko nie ma wiecej niz 5700... wiec pewnie jeszcze dodam jakies odobniki w postaci paskow, kolczykow, wisiorkow, przepasek itd :D musze w koncu sie rozerwac jakos, jak oczywiscie czas pozwoli :D

2003597510957388018_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dać teksture bardziej podziarganą przez życie to wyszedłby rambo z łba, imo sammodel twarzy jest jakiś taki męski, albo to przez ujecie, już sam nie wiem.

Tez mam wrazenie ze meska jest (plaski nos i ksztalt ust), ale skoro to wojowniczka... "Twardsza" skora moglaby wypasc ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doslownie powystrzelam jak mi ktos cos jeszcze pisnie w sprawie jej biustu :p on wcale nie jest taki niski, to po prostu egh... opadajacy material sprawia takie durne wrazenie ;) a co do coneptu to jakos darowalem sobie go, w sumie to njbardziej z niego podobal mi sie sposob zapiecia sukienki po bokach, co mi przypomina ze zapomnialem te paski przerobic na low poly :D

No nic, dzieki za komentarze ;)

 

ps... nooo dobra :p poszly piersi UP, a twarz zwezilem i nos tez, zreszta jeszcze mysle nad tym posiedze...

2005253186086202922_rs.jpg

 

a tak btw, no kurcze nie kazdy musi wygladac jak anorektyczny potwor z wybiegu dla modelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

cos ci sie proporcje posypaly :)

mianowicie cila od pasa po szyje strasznie dziwne, za dlugie kurde normalnie balbym sie zobaczyc co ona ma w srodku, gdzie kosci itp :D

twarz tez niezbyt :)

za mocno zarysowana szczeka, usta jakby je sobie wypchala :D

szyja tez niezbyt, za dluga :)

sorki ze sie czepiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

na tym skrinie wyglada lepjej bo poprzednie zbilzenie nie bylo zbyt ciekawe ;), moze jkais make up jej trzepnij, a cialko bym mimo wszytkoi poskalowal czy cóś i te cycki za nisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

az luknąłem na ten koncept bo juz go nie pamietałem, ta postac powinna być w stylu fianla fantasy tak jak na kocepcie, smukła drobna taka dziewczęca a u ciebie jest uch... waga ciezka mogłaby stać na bramce w jakiejs karczmie : ), przypadkiem sie nie obrazaj bo po prostu takie są fakty, ja bym na Twoim miejscu zrobił ją jeszcze raz taką jaka jaest na koncepcie który jest bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności