Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obo - thanks

Omam - Dzięki Dzięki czeba się niezle zaprzec zeby cokolwiek wychodziło pamiętam swoje pierwsze pracki ..:P

Szymanek - banie trzeba najpierw opić ...:P poważnie to zaczynać od prostych rzeczy z czasem wszystko przychodzi..

WWWoj-Dawaj Dawaj czekam na tą prackę jak sobie z nią poradzisz z tk tak :)

 

No a tu cosik spokojniejszego zarówno w kolorkach jak i kompozycji

jak zawsze wasze uwagi mile przyjme na klate :)

 

Pozdrawiam

 

Caravandig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę płasko się zrobiło. Te błękity są chyba za podobne. Działają z tym orangem jak u Matisse'a , heh ;) Brązy tak samo.

Nie wiem, czy ta deformacja jest celowa, czy przypadkowa, bo nawet fajnie gra. (Kobieta nie ma proporcji.)

 

Całkiem ciekawa praca. Nie przeszkadzają mi jej wady. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi świetne wrażenie, spoko kolorki (widzę że lubisz niebieskie) efekciarskie dość, chociaż powiedziałbym że się gubi lekko, zmienił bym trochę tą różdżkę bo przestrzeń zakłóca jakoś tak, można by pokombinować coś (dodać więcej światła od niej, albo zmienić kolor, zgasić, wedle uznania) bo widzisz, masz zimne blade dość odcienie na przodzie a tam taki ebitnie ciepły mocny pomarańcz. Jeszcze coś z tymi postaciami po prawej, domyślam się że to postacie ale ciężko określić o co z nimi kaman ;P, ja bym posiedział jeszcze bo na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę gut ;P Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszrum..oj jeszcze ogromnie duzo do wycwiczenia... - dokładnie nie mam pomysła jak to wytłumaczyc ze to tak wychodzi..ale mysle ze duzy wpływ ma to ze przezroczystosc pędzla na początku jest bardzo mała potem ją zwiększając...jak to się mówi zargonem żuć "na to troche mięsa "

 

Wielki dzięks za kommenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym sobie myślę, co Omen, kiedy oglądam Twoje prace. Świetne kolory, prace wypieszczone, piękne światła, a anatomia kulawa jak.....pies z kulawą nogą;) To niestety przypadłość takiego didżitalu, że fajnie i ładnie się robi piękne obrazy, które można poprawiać i dopieszczać bez żadnych przeszkód, a zapomina się o tym, że się ołówkiem ręki nie potrafi dobrze narysować. Saluty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest poprostu niesamowite patrzac na Twoje pierwsze prace i te ostantio zrobiles taki skok jakosciowy ze kazdego bylbys w stanie zawstydzic ;D . Napewno Ciezko na to pracujesz i to glownie dlatego masz moje wielkie uznanie :-)

...jak dla mnie w takim tepie bedzeisz niesamowitym artysta w ciagu max kilku lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh czeba by tu troszke odkurzyć :)

Troszke ostatnich pracek...

Pozdrówka kommenty jak zawsze cenne i mile widziane..ciągle 2okiem studiuje anatomie :)

 

Monrose

 

 

CA Drider

 

 

Na koniec Troche cwiczen z facjendą...

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen- nie nie to nie Overpainting - podpatrywałem z refki ale to głownie zeby wyciosac lineart potem to tylko z bańki (moze dla tego niedociosana jest do końca)...Wielki Dzięks za słówka no i postaram sie nad podstawami zawsze pamiętac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej janko juz mowilem ci co sadze o panience jest przepieknie zrobiona zreszta tylko czekalem az przysiadziesz ze swoja techinka do takich pracek :D pierwsze dwa takie bardzo twoje ale anatomia jest nie takowa u babeczki, wiem ze cwiczysz podstawy ale wkoncoz dojdziesz :) ostatni jak wyslales na gg tez mnie powalil :D zdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CA drider jest bardzo fajnie demoniczny :) lalunia no kurde... szkoda że tak nie potrafie :( panna na koniu też mi sie strasznie podoba... no nawet na tapetke sie nada :)

 

P.S.

Ostatnio wchodząc na forum tylko sie dołuje widząc jak wysokie poziomy sie tu ostatnio lansują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz : dzięks stary ..chodzą plotki ze niedługo cos wyciosanego wyciągniesz z pod płaszyka :) Pozdrówka

Mortom Maszrum - Dziękii wielkie Panowie

 

i cosik Sapkowskiego się wykluo - Strzyga

Pozdrawiam i dziekuję :)

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi janko sie okaze :D

dobra a teraz juz nie masz nad glowa deadlinu, to moze by na spokojnie przemyslec ta gre swiatel od lampek jakis z tylu postaci i poprawic to co ci mowilem? pomysl bo fajna pracka mozna by jeszcze urozmaicic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz : spróbuje powalczyc :)

Uh dziękówka wszyskim ....pare gorących pracek...

ps..wciąz walcze z anatomią :)

 

Last mohicain z wątku finished

 

 

 

Magdalena Johnson z jakiejs book

 

 

 

Własny wymysł :)

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pierwszy raz widze chyba taki ewenement, ze kolory i swiatlocien robisz naprawde zawodowo,ale same postacie,proporcje,perspektywa i wszystkie inne podstawy to kiepsko wychodzi w porownaniu do kolorow;/ naprawde wiem ze tablet moze uzaleznic,bo masz wszystkie kolory, mozesz sobie mazac,poprawiac w nieskonczonosc ,pedzli kupa,tu obrocisz ,tu wytniesz itp. ale to wszystko nic jezeli nie masz podstaw opanowanych,wiec rzuc na chociaz tydzien tablet i zamiast mazac te kolorki to wrzucaj olowki i nie z glowy a z referek;] aha i jeszcze jedno-czasem mysl co i jak rysujesz np. ostatnia pani ucieta w kolanach czy jak?bo wyglada jakby na kolanach chodzila i to nie dlatego ze obrazek uciety,ale ta trawa wyglada jakby rosla nisko. I ostatnia sprawa-fajne cocnepty,ale czasami drazni brak tej ergonomii-niektore ubrania wygladaja fajnie,ale sadze ze w praktyce to nie daloby sie tego nalozyc/chodzic w tym... nie wiem moze i na tym concept art polega,ale troche realizmu tez by sie przydalo

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności