Skocz do zawartości

Scena 3D: Pensjonat (vol.1,2,3,4,5,6,7)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mega przyjemny makietowy efekt.

 

A tu pytanie do twórcy i ludzi robiących wizki .... czego brakuje tu na pierwszy rzut oka żeby zbliżone to było do fotoreala ? innego oświetlenia ? mocniejsze refleksy w szybach ?

 

pozdro

 

jeszcze raz , fajna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zbliżyć do fotoreala: trawę mniej jaskrawą i mniej regularną-dywanową, najlepiej ją sfotomontażyć przynajmniej na pierwszym planie. drzewka kształty i kolory bardziej naturalne: mniej jaskrawe, trochę ciemniejsze. Te kształty drzewek sugerują że to są chyba drzewka bonzai, jakieś miniaturowe są. Szkło mogłoby bardziej odbijać i troche inny kolor mieć. Niebo mało naturalne (chyba że na karaibach, na plaży) myślę że powinno iść w inny odcień błękitu. Kolory na budynku są zbyt sterylne, brakuje delikatnego błękitu w zacienionych miejscach.

To moje uwagi odnośnie pytania co zmienić żeby było bardziej fotoreal, ogólnie pracka wporządku: czytelna i przyjemna dla oka a to jest najważniejsze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisze dalej (klawiatura padla:)...wszystkich ujęć chce zrobić 7 + jakies detale, wstępnie dzięki za komentarze i porady, wszystko do serca wezme, a jak będzie wolny czas to poprawie;], mam nadzieje że kolejne lepsze bendą...programy standardowo...3...wiecie jakie...pozdrawiam...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;]...roślinki są częściowo z modeli wzięte, ale musiałem troche przy nich porzeźbić bo nie wyglądały zadowalająco...jak dla mnie (mały tuning), trawka to textura z displacem i bumpem ( ustawien nie podam bo na innym kompie pliki mam)...ciesze sie ze choc troszke sie podoba...bedziemy walczyć dalej...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki...wszystkie renderki starałem się wstawiać w rozdzielczości przynajmniej 1600x...nie wiem gdzie taki mały znalazłeś...jak któryś się nie otwiera albo jest mały to wrzuce większy...tylko który...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te 3 ostatnie bardzo ładne są. Jedynie co to mógłbyś lekko zwiększyć hmmm nasycenie kolorów i kontrast tak mi się wydaje, żeby nabrało wyrazistości (patrz praca Lisa ze sky scraper'em Mozesz napisać ile czasu trwał render, jaką masz maszyne i jakie ustawienia zastosowałeś?:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności