Jump to content
weedlog

Overpainting

Recommended Posts

Heh, no żart. Może Ty weź to i "róbta co chceta" go dokończ, bo póki co to sie na OP nie kwalifikuje. Zresztą Twój poprzedni "spieedzik" też.

Heh, no żart. Może Ty weź to i "róbta co chceta" go dokończ, bo póki co to sie na OP nie kwalifikuje. Zresztą Twój poprzedni "spieedzik" też.

hmmm. nie wiem jak mam to rozumieć, wrzuciłem dwa speedy pierwszy machnięty w 20 minut, drugi w około 35, uważasz je za bardzo dopracowane jak na OP?

Kiedy ktoś długo pracuje nad konceptem czy ilustracją i w pewnym momencie nie ma pomysłu jak go skończyć, ewentualnie czuje że pracy czegoś brakuje to potrzebuje świeżego spojrzenia, wskazówki - wtedy prosi o OP. W tej chwili na obu twoich speedach nie ma nawet wskazówki co do tego co chciałeś przekazać. O czym jest praca itd. Mówię że powinieneś nad nimi popracować chociaż parę godzin zanim poprosisz kogoś o OP.

bo mialem qpe roboty i czasu nie bylo

a tymczasem

overpaint popełniony na Marduku :)

główny zarzut - przedawkowanie okrąłego brusza ze zmienna wielkością

2002171396305465428_rs.jpg

Dałeś do piece Łukasz. Rysunek wygląda o niebo lepiej niż wcześniejsze wersje (Sorry Marduk :))

Zgadzam się też z thirdeye...takie rzucanie na zasadzie se pomalujcie chyba mija się z celem. Co innego gdy jest jakiś konkretny problem..czy tak zwany martwy punkt. No przynajmniej takie jest moje zdanie.

Witam

Fajnie ze powstał taki temat przynajmniej mogę sie do was zwrocic z problemem ktory zniecheca mnie do rysowania na tablecie. W sumie posiadam tablet 2 lata, ale zazwyczaj wykorzystuje go do bardzo prostego kolorowania postaci. No wiec problemem u mnie jest uzyskanie postaci ktora by wygladała zywo. Pewnie zwiazane jest to z uzywanymi przeze mnie kolorami. Moze ktos poradzi radą ?

oto rysunek nad ktorym mozna by bylo sie poznęcac.

lincxh6.th.jpg

Łukasz... heh, następny overpaint, który powoduje, że obrazek bazowy wygląda jak wip ;D imho idealnie wzmocniłeś klimat oryginału, bardzo podoba...

Łukasz miażdżysz! Jestem fanem ... już od długiego czasu! Tu już nie chodzi nawet o warsztat, ale o swojego rodzaju umiejętność podejścia do pracy, do mądrego zabrania się za nią.

Guest PudSon

Łukasz pytanie zupełnie off topic Avatar jest twojej produkcji?? Bo dla mnie uosabia twój styl odkąd jestem na tym forum

no to tera ja:

nie wiem czy się nadaje,ale speed to nie jest;)

zabrakło pomysłu na resztę,poprostu się zacięłam,gdybyście mieli jakieś uwagi pomysły,popchnęli to w jakąś stronę,może by mi zeszła blokada...

z góry dzięki

( acha znam zasady,podejście,jeśli coś to ją wycofam:))

perska3kadr1rozmiarkopimb8.jpg

Oro, Siegmar: dzięki chłopaki za dobre słowo :)

PudSon: nie jesteś pierwszym , który pyta o ten avatar

to render z maxa przetworzony w imageready na gifa

zanimowalem model ktory robilem do UT2003 ( w sumie model skonczylem ale jakos tekstury sie nie chcialy pokazywac w grze wiec dałem se spokój )

az sie lezka w oQ kręci:

2002885902603410108_rs.jpg

Koniu: rób bardziej nasycone cienie bo inaczej pracka wychodzi mdła

no i wrzucaj jakis kolor na tlo jak zaczynasz malowac bo biel nie jest dobra na podkład

PS: genialny zarost zrobiłeś :)

2002423243263670564_rs.jpg

Witam

Do "purple": nie jest to stuprocentowy Overpaintig ale jak zobaczyłem Twoją pracę to przyszło mi coś takiego do głowy(i chyba też to że w nazwie twojej pracy jest słowo "japan"). Nie zwracaj uwagi na wykonanie, to tylko koncept.

Pozdr.

bardzo ładne prace

mant-raz jakoś dużo nie zmieniłeś dałeś tylko troche przepału ;)

czyżby overpainting sie już wszystkim znudził

Mr Pank: wg mnie nie chodzi tylko o to, zeby cos domalowac, zrobilem rozsadna wg mnie korekte, aby bylo mniej plasko i kolorystycznie lepiej. Poprawilem skintony, pocieniowalem i dodalem dodatkowy kolor otoczenia, jak ktos chce to moze dalej malowac :)

wiem czepiam sie, straszne

Pobawiłem sie pracą Marduka

tak jak zwykle blok A4, ołówek i podkręcone w PS, pewnie to nie overpainting

ale liczy sie zabawa

mffws30ax0.jpg

bardzo ładne prace

mant-raz jakoś dużo nie zmieniłeś dałeś tylko troche przepału ;)

czyżby overpainting sie już wszystkim znudził

hehe, rzeczywiście chodziło mi może bardziej o coś z tłem;)

Mr Pank: wg mnie nie chodzi tylko o to, zeby cos domalowac, zrobilem rozsadna wg mnie korekte, aby bylo mniej plasko i kolorystycznie lepiej. Poprawilem skintony, pocieniowalem i dodalem dodatkowy kolor otoczenia, jak ktos chce to moze dalej malowac :)

ale,też bardzo pomocne,teraz widzę,za co w ogóle się nie wziełam,i że to można jeszcze bardzo podciągnąć,dzięki serdeczne:)

ps: poza tym,że jest realniejsza,to cosik jej wyraz twarzy zmienił się z dobrej no...np:perskiej księżniczki, w jakąś wredną sukę (sorry za wyrażenie),wojowniczkę zła,czy tam inną lafiryndę...;D

a według mnie overpainting to strata czasu bo w tym czasie można wiele nowego stworzyć :) ....

Pewnie zostanę ukamieniowany !!!

a według mnie overpainting to strata czasu bo w tym czasie można wiele nowego stworzyć :) ....

Pewnie zostanę ukamieniowany !!!

Liczy sie fajna zabawa :D

help!

wrzcuam mojego robota z tygodniowego speedpaintingu...jak zwykle zaczalem mazac cos sie pojawilo i sie potem zacialem i tak mazalem juz raczej bez sensu..troche kolorki..troche detalu..ale nic konkretnego...moze ktos poprowadzilby to na jakis sensowny tor i otworzyl mi troche oczy...bylbym wdzieczny :]

2005079393672300513_rs.jpg

chłopaki powiedzieli zebym to tutaj podesłał, może ktos ma ochotę powalczyćrobotdlaubogich04rb7.jpg

Shot at 2007-08-05