Skocz do zawartości

Ec 1.0.0.0 ;)


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie brawo:)

Graficznie bardzo mi sie podoba, fajnie, ze sa newsy, forum etc.

Moim zdaniem brakuje opcji wysyłania grafiki, bądź jej fragmentów, tak jak to jest np. w AQQ czy Konnekcie. Przydałaby się również możliwość dołączania kontaktów z innych sieci, gg czy tez tlen. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie brawo:)

Graficznie bardzo mi sie podoba, fajnie, ze sa newsy, forum etc.

Moim zdaniem brakuje opcji wysyłania grafiki, bądź jej fragmentów, tak jak to jest np. w AQQ czy Konnekcie. Przydałaby się również możliwość dołączania kontaktów z innych sieci, gg czy tez tlen. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

 

Witam wszystkich

Opcja GG jest i dziala. MSN tez jest juz zaimplementowany. Sukcesywnie bedziemy dołączac kolejne pluginy.

 

Opcja wysylania grafiki juz dzis bedzie opublikowana i ograniczona wielkoscia pliku do 250kb. Opcja ta bedzie tez pozwalala na edycje plikow graficznych rysowanie po grafice czy pisanie textu.

 

Opcja niusow czy forum niusow z max3d.pl istnieje w zakladce my sitebarTylko od dobrej woli Administratorow Max3d.pl zalezy czy chce wykonac taki link PHP ktory kazdy bedzie mogl wpisac w opcjach my "sitebar".

 

Pozdrawiam i zycze milej zabawy z EC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiezałem się właśnie do testowania bo fajnie wygląda...Ściągnełem, zainstalowałem i załaczam..ale nie działą. Cos jakię błąd coś tam coś tam 1.0.0....zła instalka (?!)

WTF?

Ktos miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opcja niusow czy forum niusow z max3d.pl istnieje w zakladce my sitebarTylko od dobrej woli Administratorow Max3d.pl zalezy czy chce wykonac taki link PHP ktory kazdy bedzie mogl wpisac w opcjach my "sitebar".

 

Pozdrawiam i zycze milej zabawy z EC.

 

Oczywiscie cos takiego dodamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności