Skocz do zawartości

Postacie 3D: Jaskiniowe łobuzy (monster pack)


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Męczyłem ostatnimi czasy dwa modele dla kumpla do testów silnika.

Modelowane w maxie i zbrushu, przy uv-kach podpierałem się blenderem ze względu na fajny unfold. Texturki 512 powstały w ps-ie.

 

Teraz pora na publiczną krytykę:)

 

PS: Panu P. wielkie dzięki za support;)

Pozdrawiam!

 

Pierwszy, większy, "dziadzio":)

bcc61584a16e36f1m.jpga25cf11b45d835edm.jpg9145bc58feae82a3m.jpg267c61582790eb19m.jpgd659a18bd95ecb4am.jpge7a7a79bd378a2f6m.jpg

 

Drugi, mniejszy, będą jeszcze inne wersje kolorystyczne:

5bce655b8dc6ddc1m.jpg6c755f787afc1aa4m.jpg451c8f366ec03f71m.jpgeecf43c720a6320fm.jpg6f6d7a1c2e024814m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siatki fajne, normal chyba trochę gryzie się z colorem, przez co słabo go widać. W sumie nie za bardzo gustuję w "zbulwersowanych" modelach z zbrusha, przez co moja ocena nie jest obiektywna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty panowie!

 

Oczy szczerze mówiąc myślałem, że wyjdą lepiej:/

 

Białe grudy, hm, tak chciałem żeby błyszczały w sumie, nie wiem co tym myśleć... Wcześniej mniej się błyszczały i znowu mnie się mniej podobało..

 

Daję jeszcze 360 tego wielorękiego a propos grudek:

http://halunatic.ovh.org/video/grand360.rmvb

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre prace, bardziej śmieszne niż straszna ale może o to miało chodzić.

dobrze że nie ma takiej czerni na texturach jak w wcześniejszych twoich pracach Lewus XD .

Jednak texturki są za ..ostre.. może rozmyj specular?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

bardzo fajne modeliki , do gry jak znalazł, całość jednak psuje ten biały groszek w sumie na statycznych obrazkach nawet nie widac ze to spec , ma sie wraznie ze to jest na texturze koloru, wydaje mi sie ze lpjej bylby zlagodzic ten spec tak aby wyszedl kolor w tych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne słowo:)

Miały być takie z lekką grotechą, niekoniecznie straszne:p

 

Cóż, za ogólną radą, chyba trzeba będzie stonować spectacular!:D:D:D

 

grr.. wszytskie obrazki od nowa, następnym razem najpierw pokażę, a później plansze przygotuję:/

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, myslalem ze go salbszego zrobisz, jak pisalem Ci 5629 razy. Tak liczylem :D

Mnie sie dizajn podoba. Wow teraz widze ze jeszcze mocniejszego speca dales. Nie no przesada. Niesluchasz sie :D Lewus grzecznie, poslusznie :P Oczy mi sie podobaja, ale sadze ze wyszly by jeszcze lepiej jakbys dal mape envi na nie.

Wlasnie patrze na poprzednia wersje dziadka. TAM NIE BYLO TYLU GRUD!!

Poprawiaj, juz ... biegiem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No model jest spoko textura tez, ale wiesz na probe moglbys go wlasnie urozmaic, nie robiac z niego tropikalnego zwierza, tylko wiesz troche jasnych kolorkow na brzuszku, bicepsie, wewnetrznej stronie przedramienia (tak jak to fajnie zrobiles na cycuszkach) jakies czarne plamki moze tu i tam, no i na koniec ciut zmniejszyc sature :) oczywiscie to jak juz chcesz, bo tak jak mowilem texturka jest calkiem spoko.

 

A no i wiesz w sumie mozna podpatrzyc u jaszczorow jak to u nich jest zrobione, no i u ludzi wewnetrza strona łapek czerwiensza na kosciach wystajacych troszke inne barwy itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności