Skocz do zawartości

Postać 3D: Modele[testy]


Kirian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

UPDATE Protossa:

z racji ze to protoss musialem troszke zmienic anatomie:P wkoncu niemoge skopiowac identycznie budowy Mariusza P z inna glowa wygietymi nogami i pielucha na tylku:p

nazbieralem ile sie da referek(szkicow) protossow ale wiekszosc jest rozna i niema jednej klasycznej budowy wiec pozwolilem sobie pare rzeczy zmienic... mam nadzieje ze na lepsze;P:)

Bardzo!prosze o rady bo powoli koniec modelu i tylko HD detal...( raczki biedaczek ma dalej w budowie:)

c7952adab57a186d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

model Jakuba Wędrowycza znanej mendy i szkodnika spolecznego, ale rowniez egzorcysty amatora i nieprzecietnego pijaka;)(opis dla nieznajacych typa;P) -wiedzmin przy nim to pokemon:]

model z założenia do bitwy GameArt ale kampania wrzesniowa niepozwoli mi na wyrobienie sie z txt itp wiec bedzie high poly

ale narazie bejsmesz(wczesna wersja- raczki jak zwykle 'sie robia'):

ebdf8f24f2cd995f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na brzuchu mu brakuje wyraźniejszego mięśnia, nie pasuje to do reszty.

przegib łokciowy jest związany jak kiełbasa, co prawda trudno mi ocenić czy toudi tak ma mieć czy nie, ale jeśli ramię ma być raczej ludzkie to trochę to popraw.

ogólnie mam wrażenie że przy głowie i nogach się dużo bardziej starałeś niż przy reszcie. do głowy i nóg nie mam krytycznych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Adek i Grigorio, tez wlasnie wrocilem z tren. i zauwazylem ten 'łuk', tak to jest jak cos sie robi w na raz:), zawsze musze odpoczac od modelu i popatrzec na niego po pewnym czasie by wprowadzic poprawki:)

ps to nie tluszcz tylko mięsień... piwny;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności