Skocz do zawartości

Silver Award: Himera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na uwagę zasługuje ładna prezentacja modelu, sam model wykonany jest dobrze, mozna powiedziec ze nawet bardzo, z tym ze nie jestem wielkim fanem starych pojazdów, badz tez takich o dziwnych kształtach wiec wiele na ten temat powiedziec nie moge - poprostu jako pojazd mi sie nie podoba, i dlatego tez odnosze mieszane uczucia co do oceny - wykonanie modelu jest pierwszorzedne, pomimo złego moim zdaniem wyboru - jesli idzie o model/typ pojazdu.

 

Rendery ukazujące wnetrze uszczuplają pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jako pojazd mi sie nie podoba, i dlatego tez odnosze mieszane uczucia co do oceny - wykonanie modelu jest pierwszorzedne, pomimo złego moim zdaniem wyboru - jesli idzie o model/typ pojazdu.

jak wynika z wypowiedzi visiona, to ta fura byla robiona na zlecenie, wiec o sam wybor auta nie powinnismy miec do niego pretensji;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wynika z wypowiedzi visiona, to ta fura byla robiona na zlecenie, wiec o sam wybor auta nie powinnismy miec do niego pretensji;]

 

ale ja nie mam :) jako model spoko, jako auto wogole - ale to nie wpływa na ocene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozi_91

Z "wyglądu wygląda" jak wygładzona i orurowana na siłę cobra ;)

A co do modelu, szczegółowość jest piękna i ten silniczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwalą to ja pójdę pod włos ! Pomówmy o silniku - co to ?

I na renderkach strasznie sztywno wyszedł dużo gorzej od reszty, reszty której nie chwalę bo już cała polska walcząca to zrobiła ;) Miejscami shaderki źle zagrały w tej scenie miedzy innymi skóra na fotelach. Co do designu znasz moje zdanie nie od dziś. No i wchodząc w detale, wydaje mi się że niektóre elementy zawieszenia są nieco za filigranowe. Niemniej ja daje 5,23 na 6. Gratulacje i pozdrów Tadeusza czekam na prototyp :]

EDIT:

Drażni jeszcze to że bump na tapicerce wyraźnie się powtarza no weź że to na 6 dopracuj kolego sympatyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadowmajk

No i to jest wspaniale!!:D chcialbym kiedys osiagnac taki poziom... tymczasem kleje swoja scene mam nadzieje ze bede mogl sie z wami nia podzielic w czasie blizszym niz przypuszczalem :)

 

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...samochodzik przyjemny - jak na moj gust nieco przesadzony ale jestem pewien ze egzemplarz w realu robilby wrazenie- podoba mi sie ze to polska mysl :) -to mi sie chyba najbardziej podoba :D

 

...odwiedzilem stronke tego pana- szczerze to ten koncept bardziej udany niz replika Cobry- cena spora ale chyle czola przed umiejetnosciami - wykonac recznie taki samochod to juz jest cos :) -zapewe ten koncept jest w zasadzie kolejna propozycja nadwozia dla tej samej ramy- i musze powiedziec ze calkiem fajne -czyzbym wyczuwal wplywy serialu "Viper" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vision3d napisał że ten napis jest w jak najlepszym miejscu :) a tak poza tym to modelik mi się podoba i jest naprawde zajefajny a jedyne o co mógłbym się przyczepić to ilość szczegółów których i tak na renderze nie widać :D chyba że to było dla własnej satysfakcji... duuuuuuży respekt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności