Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie fajnie sie robi, jezeli masz szkic na odzdzielnej wczesniejszej warstwie jak podejrzewam to troche ja bardziej ukryj, albo podmaluj na nowej, fajna babeczka tak apropo :D aha no i nie boj sie uzywac blyskow, swiatelek(ale z umiarem)no najprostszy przyklad http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/181/6/2/Viktoria_III_by_zemotion.jpg

http://fc04.deviantart.com/images/i/2002/18/3/d/Magnifilite.jpg

np na ustach(idz w jasniejszy czerwrien miejscami nie koniecznie biel to musi byc by podkreslic swiecace wargi) w oczach lekki blysk jesli nie za mocny to tez dobrze zrobi ;) czekam na dalsze babeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajączek ciekawy, fajny klimacik taki mroczny, zimny. Drzewko też niczego sobie, gościu siedzący na korzeniu przypomina mi trochę golluma (nie wiedzieć czemu). Drzewko rzeczywiście ma ciekawą fakturę kory.

 

Podziwiam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu wylecialm z 1-szej strony :-D

 

poniewaz w miniB nie wypalilo to updejcik do exorcyzmu daje tutaj:

eksperymentuje z lewa strona, dodalem tez na dalekim planie pare chatek.

 

rozwazem tez jakas ciane na 1-szym planie po lwewj zamiast tego plota....

 

 

 

exo2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo spoko tylko jedno mnie razi mianowcie sprawa demona który wychodzi z ciała i pokazany jest z profilu podczas gdy opętany człowieczek leży pod innym kątem jednoczesnie zdaje sobie sprawę że przerabianie tego to byłoby sporo pracy ale to tylko taka mała uwaga, Można by jeszczze troche doszlifować lewą rękę leżącego bo nie do końca widać co tam się dzieje z nią a tak ogólnie to podoba mi sie - fajne te rdzawe mgły wychodzące razem z potworkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortheza pracki coraz fajniejsze, to tak na wstępie. Co do egzorcysty to podczas wykańczania pracy troszeczkę demon ci się obrócił i teraz niema takiej fajnej interakcji między potworem a egzorcystą jaka była na szkicu. Natomiast postać leżąca mogła by być między walczącymi a dla mnie leży troszeczkę z boku i do tego łapie się w pierwszym planie, moim skromnym zdaniem psuje to kompozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym - jest dużo lepiej. Zrobiło się bardziej przestrzennie.

 

Coś nie tak jest z ramionami tego leżącego (szczególnie z jego lewym - prawa strona obrazka) - jakieś połamane są z deka. Noga po prawej bardzo fajnie. Zarysowałbym jeszcze demonowi (jakimś ciemniejszym, niekonkretnie zaznaczonym odcieniem) bryłę pleców, albo chociaż kark ... to wszystko przechodzące w dym, tak jak tutaj.

 

Tłum potraktowałbym bardziej ekspresyjnie (ten po lewej stronie pracy). Na razie stoją jak na apelu, a powinni być przerażeni. Rozpostarte ręce, i poza jakby chcieli się cofnąć, napierają na innych, którzy chcą zobaczyć więcej - coś w tym stylu

 

Jest lepiej niż poprzednio na pewno!

 

EDIT - Dopiero teraz zauważyłem brak kręconego rogu - na plus jest - bardziej czyta się ucieczkę, wessanie demona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hih, :D

 

Miło widzieć inną materię. :)

Szkice sympatyczne, dobrze, że "szukasz konstrukcji", ale niech coś z tego wynika. Troszkę za bardzo impresyjnie, jak na początek. Zbyt wiele niepotrzebnych kreseczek. Powinieneś budować formę z rozmysłem i wolniej. Zapewniam, że efekty będą znacznie lepsze. Wychodzą przyzwyczajenia z tabletu, hi hi :D Ostatni najlepszy :) Działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie pokombinowałeś z brushami, najbardziej mi się podoba krawędź tego budynku po lewj skrajnie, można by trochę przygasić te żółcie, szczególnie od strony światła, no i chyba coś nie tak z perspektywą na bliższych planach, łamie się w stosunku do kościółka i bramy. Dobrze dobrałeś kolor tego cienia na dachu kościoła ;] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności