Skocz do zawartości

Scena 3D: Coca-Wars


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Na ostatnim obrazku te kapselki na tarczy trochę takie "niekapslowate" - płaskie i mają chyba za mało ząbków. Co do poprzednich renderów to nie upierałbym się przy superrealistycznej rdzy (pomijam fakt, że chyba masz odwrotnie ustawionego bumpa) na nogach mecha. Wtedy dopiero wyglądałaby to dziwnie w takiej scenie jaką planujesz. Tak sądzę :).

Jeśli mech miałby mieć przekreślone znaczki pepsi to może wiking miałby u pasa przytroczone niebieskie sprężynki ( te od otwierania puszki) niczym skalpy u czerwonoskórych.

Dobrze, że wróciłeś na wojenną ścieżkę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że teksturka wikinga, a szczególnie tło trochę za bardzo sposteryzowane. Przez to wygląda jak by był namalowany, nie 3d. Zgadzam się z uwagami z poprzedniego postu + nie podoba mi się napis na spodzie puszki i te przypadkowe numerki (za często powtarza się 4, 5 i 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...no świetnie...pomysł zaj.... wszytko super. Zgadzam się co do numerków na dole puszki. Jak skończysz, zanimuj to i wyślij gdzieś do pepsi, albo coli...zależy która ma wygrać xD może zrobią z tego reklame x))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje wątek... szlak by to trafił, 2 lata minęło od ostatniego postu! Ale kupiłem nowy monitor i chciałem wypróbować go na czymś innym niż wizki :)

 

Zmieniłem trochę tex wikinga na bardziej zaprawionego w bojach. Hełm ma imitować chochlę z urwaną rączką, ale raczej nie imituje :|

 

Ciekaw jestem co powiedzie o tym po takim szmacie czasu :)

 

cocaviking.png

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności