Skocz do zawartości

Scena 3D: Sinquefield House


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Super!

ale...

2 rzeczy mi się rzuciły w oczy- brak ramki (albo niewidzialna) w prawej części budynku i krzywe ramki (przynajmniej jakos dziwnie to wygląda) w części jeszcze bardziej po prawej. A poza tym to kul :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem nie wiele sobie robisz po wypowiadziach innych ale co tam spoce sie ;-) Masz dobry warsztat i dobrze opanowane podstawy, zarówno kompozycji jak i oswietlenia, w projekt nie wchodze bo nie wiem czy ot twoj koncept czy wzorowany moze na jakims innym - tego typu budowle sa bardzo popularne w swiecie drogich wizek oraz wspomnianych projektow. Napewno rzucaja sie w oczy wspomniane liscie, brak ramki to pewnie tylko złudzenie bo widac w tamtej czesci szybe wiec ten minus pomijam, bardzo rzuca sie w oczy przepalenie w lewej czesci pomieszczenia - swiatła.

 

Druga rzecza ktora mi tu nie pasuje to tekstury wewnatrz pomieszczenia w ktorym są wspomniane juz przepalenia. Tekstura na ziemi daje wiele do zyczenia, oraz brak dispa na ceglanych podporach tez stanowi taki mały minusik - wiekszosc tych rzeczy to drobnostki ale jak chcesz byc pro to bedziesz oceniany pod tym kątem ;-) Z grubsza to tyle - moze dodam jeszcze to ze bardziej bym widział wiecej mebli wewnatrz ale to nie o to chodzi.

 

Na plus nepewno zasługuje kolorystyka - niebieskie niebo bardzo fajnie współgra z ciemną płaszczyzna podłoża oraz ciepłym kolorem wnętrz. Daje 5 gwiazdek chociaz pamietaj o wspomnianych minusach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środka do lewej - super. Prawa strona straciła trochę klimatu, ale oryginał nie dla wszystkich mógł być czytelny i atrakcyjny w sumie. :)

Ale ciepłe światła już mogłeś wszędzie zostawić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem nie wiele sobie robisz po wypowiedziach innych

Zawsze wszystko dokładnie czytam i analizuję. Jeśli dana sugestia przypadnie mi do gustu to jak najbardziej zastosuję. Praktycznie zawsze znajdzie się coś co mi się podoba a innym nie :) taka już moja natura.

 

-Displace był. Tylko nie wiem czemu go wyłączyłem :) hmm. Przerenderuje się.

-Co do ramek w środkowej części. to ich tam nie ma. tak jak w oryginale.

 

w projekt nie wchodze bo nie wiem czy ot twoj koncept czy wzorowany moze na jakims innym

Projekt oczywiście nie mój. Nie jestem architektem niestety. W tytule jest nazwa budynku. Łatwo można w sieci odnaleźć.

 

Dzięki wszystkim za komentarze. cieszę się że vizka przypadła wam do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze od oryginału :)

przydałby się ciut większy kadr z lewej strony, bo budynek sie "rozpycha"

ps: na kopniętym crt wygląda super bo jest trochę niedopowiedzianych ciemnych miejsc, na lcd za dużo widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam drobne pytanie nie wiem czy to kwestia rozdziałki ale jako architekt czepne sie jednej rzeczy

W lewym dolnym rogu budynki które sa w tle- czy one nie mają okien bo teraz wyglądają jak zwykłe dziury??

Chyba ze to za mała rozdziałka żeby zobaczyć podział okien albo ewentulanie rame okienną

A tak pozatym to całkiem pro......chciałoby sie mieć troche czasu żeby porzeźbić coś podobnego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności