Skocz do zawartości

Nissan - krótkie klipy godne sprawdzenia


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co do tego typu reklam to sie zgodze - od nadmiaru robi sie nie dobrze, ale nie krytykował bym klipow do tego stopnia bo wiem ze tutaj na forum nie ma usera ktory był by w stanie stworzyc cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, myśle że jest u nas kilka osób, które były by w stanie stworzyc coś na takim (albo wyższym) poziomie;)

Co do samych klipów to rzeczywiscie zabrzmiało jakbym uznał je za złe. Nie są złe;) Ale mogły by być lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktów, że wykonanie trochę szwankuje w kwestii animacji i czasami shadingu (który generalnie jest przedni) - w niektórych ujęciach mapy odbić się nie animują... poza tym brakuje trochę szczegółów, samochód robi się plastikowy...

 

...nie krytykował bym klipow do tego stopnia bo wiem ze tutaj na forum nie ma usera ktory był by w stanie stworzyc cos podobnego.

 

Nie byłbym tego taki pewien, tylko zajdź w Polsce klienta, który chciałby coś takiego zamówić.

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, myśle że jest u nas kilka osób, które były by w stanie stworzyc coś na takim (albo wyższym) poziomie;)

Co do samych klipów to rzeczywiscie zabrzmiało jakbym uznał je za złe. Nie są złe;) Ale mogły by być lepsze.

 

pokaż mi go palcem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie:) Takich rzeczy nie robia jednostkowe osoby a cale sztaby ludzi. A co do tego czy Polacy by takie cos udzwigneli, spokojnie znalazlo by sie kilka firm, pytanie tylko czy agencje dalyby odpowiednio duzo czasu by cos takiego stworzyc na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "transformowskiego" stylu to Saab (podajrze) miał bardzo ciekawą reklamę.

W Polsce spokojnie znalazł by się zespół, który skręciłby taki klip...pytanie tylko kto w tym kraju za to zapłaci;)

 

tak, SAAB by Digital Domain: "Born from Jets". To trudno by było podrobić...

 

saabstilloc7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności