Skocz do zawartości

Mieszkanie we Wrocławiu


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak, że wraz z trzema kumplami poszukuje jakiegoś mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. 2 pokojowe, umeblowane...gdzieś tak do 1200 zeta. Szukaliśmy już w różnych miejscach....ale albo nieaktualne albo coś tam. Jest pare ciekawych ofert...ale czas ucieka i czym dłuzej to trwa tym ciężej znaleźć coś ciekawego. Pomyslałem więc, że uderze tutaj. Może macie jakieś kontakty, albo jakieś stronki jeszcze z jakimiś ofertami.

Z góry dzięki za wszelkie info.

Pozdro

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie bierz mieszkania w okolicach Traugutta - codziennie fajne epitety lataja o zabijaniu ;]

 

 

chlopie jakie epitety :D

moze bo "nie swój" :D ja tam zadnych epitetow nie slysze, kiedys to mozna sie bylo bac wejsc do "trojkata" ale teraz juz nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Myślę,że mogę Tobie pomóc.Mieszkanie ok. 58m(kwadratowych ;])

Dotychczas wynajmowało je 4 studentów.Koszt to 800zł. miesięcznie.2 pokoje + łazienka + mała kuchnia.TV + internet. Mieszkanie mieści się w bloku na ul.Gajowickiej,czyli blisko centrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

dlatego pytałem w jakim rejonie, ponieważ wrocek jest mocno rozciągniety.

JA np. kiedyś pracując w Virtualu, jezdziłem w jednąstrone 2 godziny :D .

I dlateog właśnie jest istotne, czy chcesz studiować (centrum) czy np. praqcować na bielanach. To jakby inne miasta :).

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że mogę Tobie pomóc.Mieszkanie ok. 58m(kwadratowych ;])

Dotychczas wynajmowało je 4 studentów.Koszt to 800zł. miesięcznie.2 pokoje + łazienka + mała kuchnia.TV + internet. Mieszkanie mieści się w bloku na ul.Gajowickiej,czyli blisko centrum :)

Możesz podać jakieś szczegóły? Napisz na priv...albo na gg (7290391). To twoje czy znasz kogoś kto chce wynając? Sama oferta mi pasuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdłączam się do tematu - od wczoraj jesstem studentem wwsis i przydałoby się znaleźć jakieś lokum.

CzAk1 - nie potrzebujecie kogoś do składki na opłaty?

U mnie w zasadzie chodzi tyloko o to żeby było połączenie z netem, reszte gratów sobie skombinuje. Jak macie znajomych studentów z wolnym kątem to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Po prostu szukam kogoś aby tylko utrzymał to mieszkanie...trudno jechać na dwa fronty ... :)

 

też jestem studentem WWSIS :D:D:D:D:D oczywiście kierunek infa -->> specjalizacja grafa ,a jakby inaczej :P

 

Nie pisz posta pod postem! / knysha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeciąłem wrocław z północy na południe w tylko trzy godziny :)

 

Witamy w piekle :D.

 

Bogu dzieki, ze teraz bede mieszkal na Podwalu, a konkretnie pl. Orlat Lwowskich - na uczelnie 15min spacerkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Na polibudzie byłem i też się zawiodłem...cóż...rok stracony..ale nie ma tego złego co by się w 3d nie odrobiło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysia to gdzie ty studiujesz? ;]

 

co do akademików polibudy to to jedna wielka impreza jest :P no dobra jedna wielka popijawa przez cały rok :P jeżeli masz najmniejsze problemy z koncentracją, łatwo się rozpraszasz toooo mieszkając w akademiku pewnie dość szybko wylecisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jako ze też wybieram sie na studia stacjonarne we wrocku związku z czym także szukam tam mieszkania. Jeśli ktoś szuka współlokatorów (chodzi mi o +2 osoby) bo ma mieszkanie 2 pokojowe, albo ma jakiekolwiek namiary na jakiekolwiek mieszkanie to prosiłbym (błagał :P) na pm.

 

Pozdro dla ludzi z wwsis, tak tak ja też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Wam sie Wrocek spodobał

bo wrocek fajny jest :) niestety mi jednak nie będzie dane tam pomieszkać. z pewnych powodów zarobkowo-uczelnianych już za kilka dni będę mieszkańcem Katowic. ale na zloty wrocławskie będę wpadał

pozdrawiam ekipe twierdzy wrocław;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, widze ze nie jestem sam.

 

Szukam rowniez 2 pokoji, gdzie kolwiek - za ile kolwiek, wazne by we wrocku.

Jestem mila i bardzo wporzadku osoba, niektorzy juz sie o tym z max3d przekonali :P 2 pokoje potrzebuje przynajmniej na rok.

 

Jak ktos cos tam wie - prosze o kontakt: [email protected]

 

pozdr! i rowniez powodzenia w szukaniach dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam problem, bo na uczelnie wybieram sie wspólnie z voyager'em i (niby) 2 innymi osobami które nie dają znaku życia. Wiec nawet nie mogę porozmawiać z właścicielem mieszkania które zaproponował pikSar :/

Ale jeśli byś był zainteresowany, to można by sie zastanowić nad wzięciem tego na 3 lub 4 jeśli by sie znalazła kolejna osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum, to prawie jak rodzina :) Ja jestem za wspólnym poszukiwaniem.

 

Ardeni - da sie załatwić akademik dla studentów WWSIS? (sorka, za głupie pytanie, ale ja sie na tym kompletnie nie znam :P)

 

pikSar - co w ogłoszeniu które podałeś oznacza "Cena 1000 zł + opłaty (czynsz ok 250 zł + liczniki)"? Bo sie tak głowimy, i nie wiemy jak to jest naliczane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem wiem, grzeszę odkopując poraz 3ci to samo, przedstawię sytuacje:

Miałem praktycznie załatwiony pokoik we Wrocławiu, ale dzisiaj pewna osoba miała wypadek samochodowy, przez co nagle wszystkie plany się posypały...

Zostałem bez mieszkania, a rok akademicki tóż tóż.. (tak tak wiem, wiele osób ma to samo...)

Akademik odpada;( (próbowałem)

 

Jeśli znacie kogoś szukającego osoby do pokoju, ewentualnie mająca jakiś wolny kąt to proszę o kontakt, bardzo ważne :(

(wystarczyłoby nawet coś tymczasowego, podejrzewam ze za miesiac bedzie łatwiej coś znaleźć - mam taką nadzieje)

Namiary na mnie:

0785269548 (kom)

Proszę każdą osobę która ma jakieś info o przynajmniej smsa (z neta można za free wysłać, więc to żaden koszt)

Wielkie dzięki za każdą ewentualną pomoc.

 

I żeby nie było - cały czas czegoś szukam, nie siedzę i czekam :0

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności