Skocz do zawartości

Upominek dla kuzynki...


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym kupić coś dla mojej kuzynki wg następujących kryteriów, moze macie jakies pomysły:D

 

- cały ostatni rok była w ameryce

- kupiła mi ipoda i full akcesoriów do niego

- ma 20 lat

- no i jest kuzynką hkropinskiego :D

 

Na pewno wiecie o co mi chodzi, wraca po roku z podarunkiem, więc grzecznie by bylo / wypadało by także jej cos podarować zaznaczam ze chcialbym wydac na to gora 100 zł:P

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o hindus grubo pojechales ^^

tez mam ladne kuzynki ale bez przesady ziom :)

~moze kup 4g Mary Jane :D ~ 100pln ~ na 2 osoby dluuuuzo jarania :P

 

 

"nie propaguje "narkotykow" wszystko czysto teoretycznie; nigdy nic nie paliłem/jarałem"

- jestesmy w 4rp w koncu :D niebiescy mają internet^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

za stówe to akurat byśsie zmieścił z zakupem "czarnej ksiegi animatora" z helionu.

Druk na specjalne zamówienie. + przesyłka.

 

A moze jakąś fajną domenke, i np. stronke do blogowania ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

zabierz ją na dobre polskie żarełko którego dawno nie jadła a z upominkiem dopisuje się do reanimatorka, bo ciężko nam jest coś poradzić jak nie zna się osobiście osoby

 

----------------

hindus ale ta propozycja to raczej nie na miejscu, nawet jeżeli to nie był żart to mogłeś się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za Wasze wszelkie pomysły;)

 

hindus -> za bardzo to alkohol nie podpasi poniewaz na pewno spotkamy sie całą rodziną... wiesz... bedzie dziadzius i babunia:D... wiec raczej nie bede jej wręczać ani prezerwatyw ani %%:D ale moze na inna okazje:D

 

zapewne cos namaluje w ps'ie i w antyrame wsadze;) fajny pomysł:)

 

 

wszyscy, którym moge cos dać to dodam reputacji,

dzięki i pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jej fote gdzies to idz do jakiegos rysownika przemaluje ci na kartce wstawisz w ramke i bedzie prezent z PL dla USA :p albo kup jej czapke myszka-miki ;)

 

heh juz lepiej odpalic photoshopa i tam sie pobawic filtrami aby wyszedl ladny obrazek jak malowany :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe watek pokazuje ze jestesmy na forum graficznym nawet kuzynki by nie oszczedzili hehehehe ;) kup jej cos ładnego, proste :) ladne rzeczy ze srebra mozesz kupic za 100, wisiorek+ kolczyki np. rusz tyłek sprzed komputera i idz do jakiejs galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus

rusz tyłek sprzed komputera i idz do jakiejs galerii

 

to podstęp ! nie odchodz od komputera ! podobno na zewnątrz świeci słońce i nie działa ctrl+Z . Nie daj sie wywabić. przed kompem jest bezpiecznie .

allegro.pl polecam.

 

pozdrawiam i życze powodzenia. jebnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusz tyłek sprzed komputera i idz do jakiejs galerii

to podstęp ! nie odchodz od komputera ! podobno na zewnątrz świeci słońce i nie działa ctrl+Z . Nie daj sie wywabić. przed kompem jest bezpiecznie .

 

no i własnie;) postanowiłem za radą kannu nie odchodzic od komputera;) nigdzy nie wiadomo co sie może czaic za rogiem;)

 

z racji braku czasu postanowilem jednak niczego nie malować, po prostu nie ma kiedy. tak wiec zabralem sie za ps'a i cos jej tam połącze w calość, wstawię fikuśny cytacik, w ramę i bedzie git;)

 

tylko jest jeden problem;) mam narazie cos takiego:

2004987087913996198_th.jpg

 

myslełem o tym by po całej mapie chodziły sobie cartoonowe dzieciaczki, ale jak juz wspomnialem brakuje mi na to czasu, a do powrotu kuzynki coraz bliżej... oczywiście to co pokazuje to surowy stan mojej pracy, i byłbym wdzięczny za wszelkie porady, jak tu szybko cos wyskrobać zeby bylo ladnie. moze zamiast rysowania macie gotowe rysunki cartoonowych dzieciaków które bym mógł tu wkomponowac? pozatym nie zapominajcie ze moje umiejetnosci 2d są zdecydowanie niższe od 3d wiec cudów ode mnie nie wymagajcie:o

 

a jezeli ktoś ma troszke wolnego czasu i spoooro dobrych chcęci to sam mógłby coś tu domalować, plik do zdjęcia w oryginalnym rozmiarze jest tutaj: KLIK. Rozdzielczość: 35xx x 28xx. bo z tego co przegladam 2d to widze ze w kilka minut potraficie czarowac wspaniale rzeczy, a niezapominajcie ze ona nie jest koneserem 2d;)

 

pozdrawiam, mam nadzieje ze w miare zrozumiale wytlumaczylem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że myśliwiec z 2 wojny to jeszcze uzbrojony w bombę pod pokładem:D

to bardziej wygląda na propagandowy plakat z czasów zimnej wojny. jeszcze ta lupa mówiąca "patrzcie polska jest taka mała! nasze lotnictwo rozniesie ich w tydzień!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności