Skocz do zawartości

Postać 3D: Batman


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja chyba kumam, chodzi o to żeby maska przylegała dokładnie do twarzy i tylko jej powierzchnia była o kilka mm wyższa nic skóry:D Jakoś dziwnie to wytłumaczyłem ale tak by było lepiej chyba. I tak jest super;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :D

no ale mniej wiecej tak jest, z tym ze robie jako osobny model gdyz latwiej detal dodawac :)

sobie wymyslilem ze bedzie maska z materialu (skory) wiec beda tez szwy...

 

z jednego obiektu ciezko to zrobic tzw nieciezko ale jest wiecej zachodu gdyz musze zrobic proste linie idace od policzkow do konca nosa i od policzkow do szyji siatka by sie popsula a tak wyglada good :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek--> dzieki :D hehe za pozno zobaczylem twojego posta :D ale nie bede zmienial juz ich tylko (chyba) jeszcze pododaje pare rzeczy bo mi sie podobaja :D choc jak cos fajnego doradzicie kto wie :P

 

co sadzicie o "szwach" mmi sie wydaje ze za mlae sa ?

 

batmanuv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... jak sie na nią samą patrzy to mam takie wrażenie że sam Lord Vader świdruje mnie tymi pustymi oczami :P

 

P.S.

No może trochę zrelaksuje te łuki troszku..bo strasznie są umięśnione.... wygląda to trochę jak by batman siedział przed lustrem i godzinami ćwiczył mięśnie czoła :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra model jest fajny nawet bardzo ale denerwuje mnie tylko to że kopiujesz modele Kolbiego... cya

 

Jedna z najlepszych metod kopiowanie odpowiednio dobrej pracki i dążenie do osiągnięcia jej poziomu. Zresztą, jak zrobi batka to potem może coś innego, a doświadczenie zdobyte na tym modelu będzie tylko procentowało. Poniekąd nie wiem czy tak bardzo podobne są te Batmany do siebie. Nielot dajesz dalej. Ja bym może nad kształtem szczeki i ust popracował, bo imo są mało groźne. Za mało testosteronu w tej facjacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwaz ze luki brwiowe na masce to nie sa luki brwiowe bruce wayne'a tylko maski i maja wygladac groznie maja budzic lek itp.

 

co nie zmienia faktu że wyglądają komicznie :D zrobisz jak zechcesz.

 

Aha i o ile dobrze pamietam w 'batman begins' to wcięcie było znacznie mniejsze - to na ryjka, a prezentowało się lepiej (imo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

wizz--> hehe kopiuje w jakim sensie, bo wedlug mnie nie :P od dluuuuzeszego czasu chodzil mi po glowie batman :) choc z drugiej strony jak ktos zrobil pierwszy jakis model to drugi juz kopiuje ? to wszyscy kogos kopijemy :P

_kuba_--> jesli chodzi o usta to bedzie morphing i bedzie grozna mina beda tez zeby ale to poznie j:)

MOYB-->wedlug mnie nie wygladaja komicznie :D a na begins'ie sie nie wzorowalem :)

hkropinski--> spoko, ale i tak zostaje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zła ale te łuki nie dają mi spokoju - poprostu za bardzo wytłoczone, odnosze takie wrażenie.

 

I nie skracaj mnie do MOYBA bo pożałujesz xD

 

hehehe chcialem chcialem napisac hindus wiec co wolisz MYOB czy hindus ? twoj wybor ;) a bylo nie zmieniac nicka :D

dobra zobacze co da sie z lukami zrobic a i nazwe je MYOB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no dobra to dawaj updaty :D tylko mi to popraw albo pokaż mi wersje z mniejszym wytłoczeniem - a tak poza to nie mam zastrzeżen żeby nie napisać miodzio :*

 

hehe tak na szybko zrobilem inaczej (hehe mala roznica) :D

jeszcze nie jest to to co chcesz(?) :D jutro dam mniejsze wytloczenia :D

ale kurde podoba mi sie nowa wersja szczegolnie ta ostra kreska tak jakby na brwi :D

batmankr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba - przy takiej wersji bym obstawał. Btw zamierzasz robić dodakowo scene do niego czy sam model ?

 

nawet nie wiesz jak sie ciesze :P

jak luki zostana zatwierdzone to zostana ochrzczone twoim nickiem (wybor nalezy do ciebie jaka wersja nick'a ;) )

planuje taka mini scene czyli malo dodatkow aby sie nie narobic a zeby przypominalo scene a nie sam model :) ale narazie nie myslalem co konkretnie wiem ze bedzie ciemno i ze beda nietoperze :P

a tak na marginesie dzieki za czepianie sie tych brew :D:D bo jak teraz patrze na poprzednie to hmmm hahahaha

Ja go znam! Znam nielota! To Mój kolega! Znam go!

 

ekstra.

hmmm chveti kto to? nie znam tego pana :D:D dzieki :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie, już jest to nie zmieniaj, ale zobacz sobie na tą referencje - jest bardziej agresywna, a mimo wszystko prosta;) co nie znaczy ze twoja jest brzydka

 

2005897228745501513_rs.jpg

 

hk przeciez to jest paskudne :D normalnie okropne brwi :D

praktycznie wszystkie luki brwiowe batmana z filmow mi sie nie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności