Skocz do zawartości

Postać 3D: Troll - World Of Warcraft Fanart


Innos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trollzi3.jpg

 

Mecze tex

 

odpowiedzi na pytania:

 

Podoba mi sie :) teraz detal z ZB:P i text:)... i twarz mu trochę popraw bo wyglada na lekko 'opoznionego w rozwoju' trolla ;|:P-

 

No wlasnie nie przwiduje zbrusza ale to juz wiecie :p Opozniony w rozwoju? heh no tak wygladaja trolle sorry :D

 

zapodaj mu jakieś zębiska, bo tak jakoś szczerbaty to bez wyrazu jest.... -

 

w swoim czasie

 

Nie podoba mi sie jego twarz. Przypomina bardziej goblina, niz trolla.

Przymykania oka nie bedzie, jestem uzalezniony od WoWa ;)

Moze jak dojda wloski bedzie bardziej trollowaty :d

 

wypasiony, do zbrusha z nim :) i poka siatke :D

 

 

A to juz dla mnie zaszczyt :P Wzorowalem sie tworzac siatke na twoich base meshach Dzieki za uznanie :P Siatkę pokaza zaniedlugo :P Ale chyba samego ciala?

 

no trollik fajny :) zapodaj mu coś na głowę bo tak biednie tam jest :) może jakieś zmarszczki albo cuś :)

 

ps. lewa rękawica jest dziurawa :D

 

na glowe raczej fryzura bedzie :p no dziurawa byla ale nie jest jush :p

 

dołącze sie do postów o siatce. lud sie niecierpliwi :)

 

Wrzuce jak znajde czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rób tak jak było w Warcrafcie III (to przecież na jego bazie zrobiono WoW'a wręcz denerwuje mnie czasem jak ktoś nie wie nawet że jest coś takiego jak WarCraft III) czyli Irokeza xD :P a zęby to jakieś kły zrób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek93 jeśli o mnie chodzi to chyba nie ma takich imbecyli co nie wiedzą co to jest Warcrat III i grają World of Warcraft... no sama nazwa gry wskazuje na jakiej bazie powstała :)

 

A co do modelu no to dawaj włosy ala Dejwid Haselhof (czy jak sie go tam pisze) :P będzie oryginalnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to cień na oku czy on się patrzy w bok, ale jeśli to jest tylko cień to dorób teksturę tak żeby się rzeczywiście tam patrzył bo to mu daje taki podstępny wyraz twarzy.

 

teksturom moim zdaniem brakuje zabrudzeń w logicznych miejscach, tak jakbyś bez namysłu tylko walnął jakieś dwa proceduralne materiały.

no i nie jestem pewna czy to metal czy skóra, jakoś należałoby to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

Ogolnie fajowe...ale facjate naprawde bym zmienil :P

 

Jakis malo trolowaty jest.

Bedziesz dodawal jakies kly (tuski czy jak im lecialo :P )?

 

Nosek dziwny...albo za waski na koncu albo za szeroki na poczatku :P

 

troll-800x.jpg

 

 

Tak czy siak, ogolnie mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te kły(albo ciosy jak u słonia) trochę krótsze i bardziej rozstawione na boki bo mu widok zasłaniają. No i jak byś mu trochę opuścił dolną wargę odsłaniając zęby i zmarszczył bardziej brwi to wyglądałby groźniej. Bardzo fajnie go wymodelowałeś Innos, a gdzie texturki w poprzednich postach pokazałeś częściowo otexturowanego trolla czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem te kły to powinny wyrastać bardziej z górnej wargi. Na moje oko dziwnie się zwężają przez co wyglądają na troche chude i długie. Uszy jeżeli chodzi o wowowe trolle to są one troche grubsze przy głowie, a i nos przy oryginale chyba tak nie wisi :) I dlaczego rogue =] Ja uważam, że trolle to tylko shamani :) (Ale to już nie w sprawie twojego modelu:)) Ogólnie, super podoba mi się model :) Napewno nabierze on życia jak dodasz jakieś fajne włosy np jak na rysunku u góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kły wyglądają jakby były osobnym obiektem a on je chciał połknąć, nie są do niego przymocowane

może gdyby już w środku buzi zaginały się w stronę policzków. teraz wygląda jakby były połączone ze sobą.

 

te elementy które chronią łokcie, w ten sposób będą bardzo niewygodne, lepiej przymocuj dwoma paskami tak żeby żaden pasek nie był dokładnie na zgięciu łokcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wg mnie, albo zostaw model w caly'u i szpanuj ładnym modelem + ładną topologią siatki. Albo bierz sie pozadnie za sculpt i textury (za ktorymi osobiscie tez nie przepadam) bo to co pokazales na ostatnim obrazku jest... hemm... no, paskudne (gram tollem roguem, wiec mam porownanie :D ) i wyglada bardzo oldschoolowo. A model bardzo ladny, pracuj, pracuj, bedzie z tego cosik dobrego.

 

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności