Skocz do zawartości

Postać 3d: robo


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że ciekawiej by było jakby ta maska ładnie się rozkładała pokazując wnętrze, no ale jak uważasz :P. A model bardzo fajny. Nie podoba mi się jedynie materiał mózgu. Jest mało przekonywujący.

Czekam na więcej (detali).

[soczek]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie: :) Tylko jeszcze tak mi jakoś trochę pusto wokół tego \"mózgu\". Mogłbyś tam dodać jakieś elektrody czy coś i takie malutkie błyskawice przebiegające pomiędzy samym mózgiem a tymi elektrodami. I ta tekstura jeszcze taka jakaś trochę dziwna, ale ogólnie bardzo ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie do czegos przyczepie:) wszystko git! ale teksura na galkach:( to jest wzieta z jakiegos tutka jak zrobic oczko w szopie, czy jakos tak, bo pamietam ten przeklejony blik. Tyle pracy wlozyles w to! to jescze tylko oczko zrob:) i pytanko o tekture na ktora wszyscy narzekaja:) mi sie podoba :) raytrace - shading -metal z dentem na bumpie, falloffem (frensel) na diffuse i moze noisem na diffusion? tak na piewrszy zut oka.. ;) Wesolych Swiat i renderfarmy pod choinka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie!! Sprężynki też są fajne. Teraz ten mózg przynajmniej nie lewituje gdzieś w powietrzu. Ładnie :) A jeśli chodzi o teksturke mózgu to podobało bi mi się coś na kształt kuli plazmowej (jeśli wiesz o co mi chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli niewiesz o co chodzi z kulą plazmową to masz foto :) mam taką w domu :)

tylko nie bardzo rozumiem jek można zrobić taką teksturę :| ale jeśli coś wymotasz najlepiej animowanego to by było ekstra !!

no i ogólnie to bardzo ładnie ci ten robo wychodzi [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... pracka wymiata, jestes bogiem :]

Jedno co moznaby zmienic to wybielic bialka oczu bo czerwone jakos nie pasuja

 

Moze jakas dluzsza animacje bys zrobil kiedys? Bo szkoda takiego modelu na jakis jeden statyczny obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szampan zgadłeś:D bedzie animka (jak dobrze pujdzie)(właściwie ta postać od samego początku ma swoje przeznaczenie)

oczy wybiele

 

a i muzg plazmowy zrobiłem, ale tylko tak żeby sobie udowodnić bo sie renderuje tyle co wszystkie zamieszczone obrazki na forum razem wzięte

 

net9.jpg\"

 

 

w sumie to tylko obiekt ale zaanimowłem go i w ogóle tylko textury zostały i videopost :),ale to już walił

 

 

PS. jako ciekawostke dodam że miała to być postać low-poly :) [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox] [spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności