Skocz do zawartości

Minibitwa 18: Miejsce w którym żyję / sławna osoba


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

W bitwie wybieramy jeden temat z dwoch tematow zaprezentownych ponizej:

 

1.

"Miejsce w którym żyje"

 

-interpretacja dowolna, moze to byc budowla ktora kojazy ci sie z twoim miejscem zamieszkania moze byc to twoj pokoj...a moze mieszkasz w samochodzie... ;)

 

 

2.

"Sławna osoba"

 

-polega na zrobieniu osoby znanej polskiej lub zagranicznej,moze byc tez postac z filmu/ksiazki, mozna tez zrobic karykature, do wyboru do koloru ;)

 

........................................................................

 

LIMITY:

-brak, ale w granicach rozsadku czyli"game artowych" (z załozeniem ze robimy gameart a nie polymonster czyli trzymamy sie pewnych zasad i nie walimy np na biurko 1000 tri )

 

TERMIN: nie ustalono :)

 

NAGRODY: KLICEK? :D

 

 

 

 

REGULAMIN (PRZECZYTAJ):

- gdy skończymy nasza BITWE, dodajemy miniaturkę z napisem koniec, w pierwszym poście. Bez miniaturki uznaje ze praca w wątku jest nieskończona.

 

np. tak jak tutaj:

spiderman1.jpg

 

- Końcową pracę, jeżeli chcecie żeby model był pokazany z więcej niż jednego ujęcia dodajcie obraz o szerokości 800x i wysokość dowolna, czyli możecie upchać ile chcecie np. 800x4000 i ja to wrzucam w sondę.

Na obrazku musi sie znaleźć :

- biuti rendery/ screeny z viuportu ze wszystkim

- smooth shaded model

- siatka

- flat textury

 

Tak jak tutaj (kliknij w miniaturkę żeby powiększyć obraz):

spiderman1.jpg

 

Starajcie sie tak przygotowywać swoje prace, inaczej wrzucam jakikolwiek screen z brzegu :P

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

nielot -szczerze to nie wiem, co do jeszcze tego mojego pokoju , bo napsialem posta ale juz nie ma wątku :D,

Bro -heh nie pomyslame o tym tzn o tym za kazdy przechodizl na pocżatku prze robinie swojego pokoju, mnie akurat nigdy taki pomysla nie przyszedł do głowy, nie to ze sie upieralem przy tym ale wydawalo mi sie to fajne , odwzorowac swoj pokoj w konwencji game artowej czyli dosłownie tak aby byl jak zywcem wyjety z jakiejs gry, na forum tez jakos nigdy nie rzucily mi sie tego typu prace

 

dobrze by bylo jednak ustalic jakis limit dla organiki, jesli nie tri to w texturach bo moze byc nie wyróba , ale czy akurat jakis dratyczny będzie dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

pikSar - wyadje mi sie ze podawanie limitu nie ma snesu bo kazdy ma inny pokoj i rozne rzezy w nim, chodzi o to zeby to bylo nie super okragloutkie wymuskane, pochamferowne itp a po porstu lowpoly tak jak w grach, finalnie caly klimat ma tem nadac textura czy to tradycjna czy to z normalami, tu w sumie nie chodzi o wizke, tylko tjw moj pokuj ale zywcem wyjety z gry z wszelkimi tego typu konsekwencjami i zaletami,

nielot a to wrzuc ten wózek tez, niechaj bedzie jakies urozmaicenie choc z wozkiem to tak jak z organiką jakies limity czy cóś ? ale fajnie byloby zobaczyc cudze pokoje : D, a i pracy w sumie przy tym jest dosc sporo, cos tu bylo wspominane o skilu, tak wiec wydaje mi sie bylby to akuratne do jego przetestowania, podniesienia lub nie daj B. obnizenia ;) czy tez wyłonienia nowych ukrytych wymiataczy w tej dziedzinie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek--> hahahaha ta gra w "kaszanka zone" byla w cda :D a ty tak naserio ? :Dczy se jajaca robisz;) bo ja myslalem o "dolączenie do wątku prac zwycięskich!" :D

Bro--> okto rozszerzamy do twojej wizji :D bo jak ktos bedziechcial zrobic pokoj to i tak zrobi atak bedzie wiekszy wybor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar jeszcze chwilowo mnie nie stac, ale za niedlugo moze sie to zmieni wiec w nastepnej cos sie wykombinuje :D, albo czekajcie napisze tu i tam maila :P

 

btw. pikSar chodzi Ci o nagrody w duzej bitwie ? hmm niestety chwilowo cos z cdprojektem jest ciezko, ale na 100 % wszystkie dojda wiec jeszcze troszke cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zafundować plakat Call of Juarez z oryginalnymi autografami twórców gry jako nagrodę :) Ale pod warunkiem, że wygra ktoś z Wrocławia, bo nie będę go wysyłał :P

 

 

Ja robię swój pokój, ale trochę nietypowo - z resztą zobaczycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot zrób ogonek przy "ę" w temacie bo jeszcze ktoś zrozumie to dosłownie i jak zobaczy Wasze pokoje pomyśli, że tu sami megalomani :) Może dla porównania wrzucajcie też fotki jako referencje, żeby nie było podejrzeń o przekręty. Zwłaszcza że w grę wchodzą wartościowe nagrody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bitwa to lekka "wolna amerykanka" :P ja bym proponował jednak ustalić jakieś limity.

 

 

Tym bardziej, że kategorie różnią się bardzo. Każdy dobrze wie, że 90% tego działu robi świetne postacie i dla nich jest kategoria "sławna osoba", a ta druga kategoria jest chyba po to, żeby brało w konkursie więcej osób... Dziwię się, że temat wyboru zniknął tak szybko i że wybór został dokonany chyba przez 2-3 osoby...

 

Co do nagrody to będzie wiadomo może dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach jak fajnie widac tłumy biorących udział w tej minibitwie po prawie cało wakcyjnych debatach ,narzekaniach i burzliwych wątkach nad jej brakiem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje skasować aktualną bitwę i rozpocząć cos co wymaga użycia wyobraźni i sprytu. jakiś mocny temat, który wydaje się być banalny, a jest o czym myśleć :)

 

narazie nie mam propozycji, ale pomyslę o tym. chetnie zasponsoruję jakąś nagrodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1nS - miałes załatwić nagrode na poprzednią/aktualną i chyba się nie udało...

Odnośnie tematu, jestem za ...pojazdem :P

 

temat mial byc wymyslony przez dajacych nagrode, a jak zaproponowalem wspolprace z wami to temat nagle byl wymyslony i bitwa sie rozpoczela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności