Skocz do zawartości

wiz: dom jednorodzinny


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

witam zebranych tu forumowiczów, to moja pierwsza poważna próba wizualizacji exterioru, troche odmiany od wysypu autek (chociaż i tu nie zabrakło tego cudu techniki;), projekt domu NIE mój drzewka i krzaczek to AEC Extended reszta modeli moja (kwiatki też :D)

3dmax, vray, ps, po ok. 6h na render

 

domF.jpg

 

domR.jpg

 

domF2.jpg

 

podro

 

ps. już obrazki działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba te drzwi balkonowe są specjalnie tak do sufitu ;)

A na drzwiach faktycznie przydałoby się wiecej speculara przynajmniej ;) No i Ania ma racje co do samochodu. Zabardzo odciąga uwagę.

 

Ale praca ogólnie naprawde mi się podoba :) Gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi skala kilku elementów, np.wysokość balustrad i szerokość drzwi wejściowych problematyczna ze względów funkcjonalnych i bezpieczeństwa. Na budowie(odbiorze) raczej nie przejdzie, no ale to jest vizka. Patrząc na drugie ujęcie, to chciałoby się tam posiedzieć, fajny "klimat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi, domek robiony z planów więc raczej proporcje powinny być ok, drzwi na balkon też takie były, drzewka faktycznie zwalone, ferrari może odciąga wzrok ale czego ma być odrazu z innel bajki, ktoś miał wybór miedzy małym pałacykiem a ferrari to wybrał do drugie (z resztą też bym tak zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach troche inaczej się robi. Te dachówy które dałeś na brzegach to są gąsiory i daje się je na szczycie dachu wielospadowego, te w tym miejscu wyglądają troche inaczej - są to "dachówki szczytowe"

rupp17.PNG

rupp14.PNG

Na styku dachu ze ścianą nie ma gąsiorów tylko jest obróbka blacharska zachdząca na ścianę, podobnie przy kominach - powinna zachodzić na kominy a u ciebie nie zachodzi

Materiał i kolor dachu troche mi nie leży.

Kominy jeżeli są wentylacyjnymi to mają otwory po bokach.

Pierwszy kadr dziwny, bo ani z poziomu człowieka ani z góry.

Krzaczki i kwiatki średnio-efektownie wyglądają. Ogólnie kolory dość mocne a najmocniejsze na ferrari które do tego domu w ogóle nie pasuje chociaż samo w sobie fajne.

Drugi widok żeby nie te dachówy to nawet niezły.

Ogólnie nieźle ale może być lepiej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności