Skocz do zawartości

Postać 3D: Rogue


Waginus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....DonMario zamieścił swój świetny tutorial do body painta więc wysmażyłem taką główkę bo chciałem sprawdzić czy umiem.W sumie miała być to sama głowa...teraz dłubie całe ciało.Całość oczywiście LP.Heh - narazie około 1300 faceów jest.No i włosy z przymrużeniem oka :P

jamie5cs4.jpg

jamie4yy9.jpg

no i same google -

 

goglevr6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Buźka niczego sobie, wyszło na to, że umiesz:)

Ale na włosy pożałowałeś trisów i przesadziłeś z profilowaniem górnej wargi.

 

Fajnie, że postać się pojawiła bo się wszyscy zabrali za modelowanie złomu:p

 

pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzo - sama buzka nawet daje rade (troche usta poprawic i bedzie :)

 

ale wlosy suabo - malo geometri i textura taka se....

 

no i gogle jako takie moga byc ale to jak je umiesciles to tez nie bardzo - moze domodeluj jej troche szyi i barkow i przenies gogle na szyje a wloski popraw i bedzie malina :)

 

psoapsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie zrobiona twarzyczka:] choć jest dziwne wrażenie jakby od oczy do końcików ust była zaaaa duża odległość hmm może to proporce ? czoło za małe?

okularki z przodu b.fajne ale po bokach jakby textura była słabsza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna buzia wyszła : ), ja bym jednak zlikwidował jej te włosy, lub tez wrzucil torche poly coby miały ładniejsza bryłe bo straszni kanciate, jesli juz wruzcasz tego typu plany i alfą to dobrze byloby zorbic pod spodem całą głowę i na niej naniesc tex włosów nie byloby tech czarych miejsc i efket bylby lepszy

gogle wszyly całkiem fajne , moze mogłby byc troszke wieksze czy szersze? oglnie moza by troche jezcze pobawiac sie z kolorkiem moze popacać tu i tam pędzelkiem żeby troche zniwelowac bezposredni fotkowy klimat ale to juz opcjonalnie :), fajnie ze przydał Ci sie tutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna lala, według mnie nogi mogą spoko zostac są w sam raz , mozna jedynie uda zrobić masywniejsze, moze widziales jeden z trailerów z hellgate london? tam jest tak swietna laska zrobiona przez sze jones, uda ma masywne i są malinka , w kazdym razie mnie sie narazie to podoba : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności