Skocz do zawartości

Teczka 2D: aspenboy [update: 27.01.2009]


aspenboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najbardziej podobają mi się Twoje environmenty i szkice ołówkiem :) widać że każdą techniką posługujesz się zupełnie inaczej, i jest to chyba niezłym plusem, ponieważ czego się nie dotkniesz, wprowadzasz coś "nowego" do swojej twórczości. Ja np. mam problem z pewną mechanicznością w tworzeniu: że jak nauczyłam się jak np cieniować ołówkiem, to potem ten sposób przekładam na inne media xD

a tutaj obrazek każdej techniki jest opracowany jakby inaczej, a mimo wszystko widać w tym spójny charakter prac. Uważam że powinno się to cenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiprox: masz rację, jak teraz patrzę - tam się perspektywa chyba całkiem posypała... raczej do tego nie wrócę, bo to był totalny speed, ale następnym razem muszę bardziej do perspektywy przysiąść.

 

telthona: dzięki za miły komentarz, to chyba spora zasługa inspiracji (to takie ładne określenie ;) ). Nie mam jednego ulubionego stylu, podpatruję różnych autorów - i to co wyjdzie spod mojej łapki zależy czasem od tego czyje prace mnie najbardziej nakręciły ostatnio. Może kiedyś dobrnę do zupełnie swojego stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na mały update.

 

Duch wojny z poprzedniego "challenge corner":

aspenboyfinalsmall.jpg

 

(pierwotny szkic wyglądał trochę inaczej, i chyba doczeka się wersji skończonej)

 

 

Behemot z jednej z poprzednich bitew na DA:

behemot.jpg

 

I obecny CAB - postapokaliptyczny bohater:

cab4622.jpg

 

Komentarze mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemot - niszczy!!! świetny klimat, Duch Wojny przypomina mi trochę celtyckie drewniane posągi ze Slaina, no i skrzydłahusarii, na głowie wymiatają - także bardzo fajny :)

W ogóle w toich pracach, szczególnie skicach i konceptach widzę wpływ Simon Bisleya ale może sie mylę ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Kubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubasa: dzięki, z Bisleyem masz rację ;)

 

leander: dzięki, motywujący komentarz :) Bisleya odkryłem jeszcze jako mały szkrab, potem był Murray, Nubb - nie wiem, czy uda mi się kiedyś wykaraskać z tych naleciałości :D Mam nadzieję, że to po prostu kwestia czasu i pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatomia trochę przemęczona, drętwa, w ostatniej już trochę pewniejsza krecha, za to "baaardzo szybki szkic" jest rewelacyjny, pewna krecha z charakterem, cudo!

myślę że jakbyś te ćwiczenia potraktował podobnie, luźną krechą, bez zbytniego poprawiania, męczenia cieni itp to miałbyś z tego więcej radochy a i efekt byłby ciekawszy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Varmer :) To prawda, że anatomia przemęczona. W dodatku pierwsze dwa zrobiłem niedawno, po dłuższej przerwie w rysowaniu - ręką mi po prostu zesztywniała, pierwsze kilka szkiców wyszło mi zupełnie beznadziejnie. Zamierzam kontynuować tematy około-anatomiczne, więc może będzie z czasem lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sketch02.jpg

 

Szkic do "arki" na challenge corner.

 

EDIT: ciekawostka techniczna - zmieniłem tytuł pierwszego postu na "Teczka 2D: aspenboy [update: 29.12.2009]" i w wątku wyświetla się ok, ale na liście w dziale tytuł jest "Teczka 2D: aspenboy [update: 27.01.2009]"... dziwne.

Edytowane przez aspenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nieco odkurzyć - zabawa na rozgrzewkę:

 

warmup03.jpg

 

Zacząłem z jakiegoś starego, nieskończonego obrazka, poprzekręcałem i pobawiłem się pędzlami, szukając jakichś przypadkowych, fajnych elementów. I to w sumie tak w nieskończoność można dłubać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... chyba dawno nic nie wrzucałem :)

 

Ostatnio odkurzyłem tradycyjne pędzle. Niewiele pamiętam, dużo nie wychodzi tak jakbym chciał, ale za to fun o wiele większy :)

 

(temat niezbyt oryginalny, ostatnio moda żywotrupna panuje - ale to taki wdzięczny temat... :D )

 

Wesołych!

 

zombiesanta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności