Skocz do zawartości

Ogien Wojny: postnuklearny snajper :o)


marczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym mu dodal jeszcze jakiegos podopiecznego :) Oco chodzi ??!! ano cos co bedzie wygladalo jak skrzyzowanie ratlerka mopsa leniwca i foki (heheh mniejwiecej) cosik z dozymi ocxami i futerkiem ,tak zeby siedzialo mu na ramieniu Czemu ??? ano jak ktos zobaczy cos takiego to wiadomo na 100% ze twpoj snajper nie jest tylko ofiara chirurga plastyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wiewióreczka

ato mam pytanka:

ile godzin zajęło Ci zrobienie tego co już jest?

i na jakim kompie to robisz?

 

heh sry ze tak pozno odpowiadam. w sumie calego glowke ze sprzetem to pewnie (tak na duze oko ;) okolo 30-40 godzin. Komp: duron 1ghz, 1gig dimm ram, monitor 15\", Riva vanta :D ...pozniej przy malowaniu pomoze mi tablet pentagram xxl (jednak po miesiacu pracy z wacom intuos 2 czuc roznice ;))

 

i jeszcze update: czworonogi wierzchowiec \"Pimpuś\". Narazie bez glowki, bo brak mi pomyslu jaki ma miec leb. Na pewno cialo tez dostanie pare poprawek. Wzorowalem sie na rysunkach dinozaurow co pewnie widac.

 

Do Pimpusia dolaczony bedzie bagaz z osprzetem, moze jakies torby. Czlowieczek bedzie wielkosci jego tylniej nogi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ellop. mam mala uwage. mysle ze z ta wielkoscia czlowieczka to przesada. wedlug mnie powinno byc na odwrot. sam pomysl: skoro to ma byc sniper to watpie by udalo mu sie ukryc takiego wielkiego \"pimpusia\" gdziekolwiek (a teren po zagladzie nuklearnej raczej nie obfituje w liczne kryjowki dla tak wielkiego \"czegos\"). o ile wiem snajperom zalezy na dyskrecji a np na pustyni bedzie dostrzegalny z daleka z taka maskotka u nogi :D:D:D. wedlug mnie to powinien byc jakis tresowany szczur lub cos ciut wiekszego co mogloby np podkrasc sie i podlozyc komus ladunek wybuchowy czy cos w tym stylu. ale i tak wszystko zalezy od ciebie. ja tylko wyrazam swoj poglad a nie koniecznie musi ci to odpowiadac. moze twoj tok myslenia rozni sie od mojego :D:D:D

no dobra jush koncze przynudzac. a tak BTW jush chyba mowilem ze model snipera jest COOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest inne pimpys niehc zostanie kai jak jest ...jesli xchodzi o glowe to fajnie by pasowal jakis podobny cos do kaczki tylko troche nacoagniety ...jak to ma byc nuklearny mutant to iech tak wyglada ...i skoro to ma byc wierzchowiec :D to niech ma troszke bardziej palakowate ciolo bo tak to siodlo bedziesz musial zmodelowac praktycznie na szyi a to bedzie glupio wygladalo ....a le tak to jest super ...czekam na glowetego zwierzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przekombinowałeś z tylnymi łapami. Chodzi mi o te wałki skóry na górze uda. Tam to się chyba jednak powinna wygładzać, a nie marszczyć. Co do wielkości pimpusia to się nie wypowiadam. Wyobraźnia wszystko wytłumaczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych obrazkach koncze udzial w bitwie... Niestety mam sporo innych robotek i nie mam czasu tego robic dalej. Pewnie dokoncze to co zaczalem w nowym roku, ale juz w dziale WIP :) Tymczasem to co narazie zrobilem wygalda tak. Sorry za paskudnej jakosci rendery :/

 

 

final1_webcompressed.jpg

final2_webcompressed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozesz... :o (nic wiecej nie powiem - zamurowalo mnie!)

 

aczkolwiek przyczepie sie do jednego szczegolu... ten Twoj dinozaurowaty stworek przypomina mi z glowy jakiegos drapieznego tyranosaura, tudziez innego velociraptora... moge sie jednak mylic - dawno w tym nie siedzialem... :P

 

jestem pod wrazeniem...

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh..albo mi sie wydaje albo faworyci odpadaja jeden po drugim...najpierw Nezz potem biglebowsky teraz ty...szkoda bo twoja praca jest naprawde extra :o...jedyne co mnie zastanawia to czemu az tak wielka lufa tego gnata ? Czyzby snajper mial jakies kompleksy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by marczak

Na tych obrazkach koncze udzial w bitwie... Niestety mam sporo innych robotek i nie mam czasu tego robic dalej. Pewnie dokoncze to co zaczalem w nowym roku, ale juz w dziale WIP :) Tymczasem to co narazie zrobilem wygalda tak. Sorry za paskudnej jakosci rendery :/

 

czesc

fajny jest ten typ

strasznie chcalbym go zobaczyc w akcji.

k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ladne to ... troksze jest niedociagniec w modelingu . takie jak widocze laczenie u tego stfora ... no ale po za takimi malymi zonkami to bomba ... a co do dlugiej lufy .. to im dluzsza lufa tym wiekrza jest dlygosc gwintu co w rezultacie powoduje za parabola lotu jest mniejsza .. co w ostatecznosci powoduje iz celnosc jest wiekrza .. No ale ja nie jestem zadnym autorytetem w tej dziedzinie i wcale tak nie musi byc ;D pozd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie faktycznie dziwnego dzieje z tym odpadaniem, ale adek pzredluzyl termin, to moze sie wyrobicie. a maciekazazel14 mass racje co do dlugo¶ci lufy i jaszcze vzym dłuższa to z regóły tym większa prędko¶ć wylotowa, a to odpowiada zasi±gowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności