Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT MEGANE TROPHY - RACE CAR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!! Po nieudanych probach z ta furą postanowilem definitywnie (czy jakos tak...) skończyć z nia...

 

Plan byl taki: ja sie bede uczyl na exam poprawkowy a komputer (co by sie nie nudzil) bedzie sie pocil - jak rowny z rownym. I wyszlo cos takiego:

ren001gb4.th.jpg ren004sp5.th.jpg ren002pn3.th.jpg ren003re4.th.jpg

Swiatla mialy stare materialy (ktore byly troche nie teges) i nie zwrocilem na to uwagi - dlatego jest jak jest... :/

 

Niby nic fajnego ale nie mam do tego auta juz cierpliwosci. Zrobilem do niego wnetrze ale jeszcze troche rzeczy do niego brakuje a nie mam czasu na ich realizacje :/

Dla przypomnienia umiescilem (tzn. upchnalem) do niego silnik z Ferrari GTO - dla przypomnienia wygladal tak:

0226lt2.th.jpg 0225uf7.th.jpg 0224nl0.th.jpg

 

A tutaj staaare renderki z HDRI:

0222pe0.th.jpg 0221fg3.th.jpg

 

No i siateczki:

0111oz9.th.jpg 0112zy4.th.jpg

 

Umieszczam to autko bo moze ktos nie widzial jak sie kiedys z tym meczylem... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze nie mogę uwierzyć, że widzę pana pracę w finished... buahaha. Juz myślałem, że to nigdy nie nastąpi ;-)

A jeśli chodzi o model to pierwsza klasa! Bardzo przyzwoicie wymodelowana fura. Co do renderów to niestety muszę się zgodzić z przedmówcami... Nad nauką do egzaminu namęczyłeś się bardziej iż nad materiałami do tego modelu. To widać. Teksturki okay, ale shadery wymagałyby dopracowania - może znajdziesz czas?!

PS. Jak dla mnie studio okay. Koła biedniutkie, nie wspominając o wnętrzu ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności