Skocz do zawartości

"Autobahn nach Poznań" by Thalion


Thalion

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Finalna ilustracji do książki "Autobahn nach Poznań"

wymiary: 30x20,5 cm 300dpi

 

Ilustracja przedstawia najemników przeczesujących pustkowia na miejscu których w dawnych czasach była część Wrocławia. Postać na pierwszym planie to jeden z głównych bohaterów książki: Wagner.

 

 

anpv3_finished800.jpg

 

oraz link do wersji w oryginalnym rozmiarze: http://i192.photobucket.com/albums/z139/thalion_art/anpv3_finished_fullsize-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wersja finalna konceptu na etap 2:

 

wagner__finished.jpg

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mój koncept otoczenia to w przede wszystkim tunel/wjazd do Wrocławia do którego wjeżdżają bohaterowie w pierwszej części udostępnionego nam fragmentu.

 

wersja finałowa I etapu:

tunel_concept_finished.jpg

 

 

----------

 

Komentarze i rady mile widziane!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na razie nie ma na czym oka zawiesić, ale widać dobrą rękę;)

 

Układ całkowicie odciąga oko w prawą stronę obrazka, więc chyba tam się powinno znaleźć coś interesującego. W tym też momencie próba zainteresowania widza również stroną lewą może wywołać zeza:p

 

Jeszcze nie rozumiem tego paska na ziemi, co to i do czego służy.

 

pozdrawiam ziomka!:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przywitanie:)

 

Lewus- to że w prawą stronę odciąga wzrok to zamierzony efekt, gdzieś w regulaminie pisze że głowny element powinien znaleźć się po tej stronie:) mam nadzieję że w miarę postępów nad pracą koncept spodoba się jeszcze bardziej ;) dzięki za komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze:)

 

wrzucam kolejny niewielki progress i już wyjaśniam wątpliwości:)

 

wip04.jpg

 

Teraz mam nadzieję widać nieco więcej, więc te "pasy" to nie szyny, była to poprostu przymiarka do pasów na pustynnej jezdni.

 

zapraszam do komentowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja finalna konceptu Wagnera. Starałem się go ukazać jako żołnierza, który przywykł do podróżowania przez pustynny krajobraz. Zrezygnowałem z szaty wierzchniej która jest w opisie na rzecz munduru, którego wizję chciałem przedstawić. Mam nadzieję że się spodoba:)

 

wagner__finished.jpg

 

zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako projekt okładki z początku planowałem otoczenie z 1 etapu i jeszcze jakąś postać, ale w (dość długim) czasie w jakim konkurs się ciągnie koncepcja zmieniała się wiele razy:)

 

na początku miał widok na Wrocław:

anpwip01min.jpg

 

... potem myślałem nad jakimś czołgiem parowym:

anpv2min.jpg

 

aż w końcu zdecydowałem się na portret postaci z ruinami "starego świata" w tle i przy tym koncepcie jak mi się wydaje, bo czasu coraz mniej, już pozostanę:

anpv3wip01.jpg

 

wip02:

anpv3wip02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadzam się, szkic z czołgiem konkretnie się zapowiada, fajny balans, dobra kompozycja i ten czołg ciekawie wygląda... w sumie to ostatnie też mi sie podoba, ładnie może wyglądac w finishu, ciężki wybór powiem ci ;P Pozdrawiam i powodzenia dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na ostatnią koncepcję:) wrzucam kolejnego wipa i czekam na komentarze /rady:)

nie wiem czy tylko mnie to nie pokoi ale jeśli dobrze liczę to dopiero trzy osoby zaczęły coś robić, a w finale jest nas nieco więcej?

 

anpv3wip03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postac na pierwszym planie jest bardzo fajna, jeszcze jak ja podrasujesz to bedzie robic wrazenie. co do tla to wydaje mi sie ze lepszy byl by ten szkic z czolgiem(wiecej tam sie dzieje), w obecnym krajobrazie po prostu czegos brakuje.

 

pozdr i życze owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cudeńko :] klimatycznie bardzo, tylko wzrok lata na wszystkie strony, moim zdaniem skoro dalsze plany są jednolite i ograniczone jeśli chodzi o kolor to na pierwszym mogło się pojawić więcej żywszego koloru, jakiegoś zróżnicowania, bo jest dosyć ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności