Skocz do zawartości

Scena 3D: Konie


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam pracę nad którą pracowałem ostatnimi czasy. Do tematu bardziej chciałem podejść od strony plastycznej niż realistycznej.

 

koniehn4.jpg

 

 

Soft: 3dsmax+Brazil R/S + Wings3D + Corel PhotoPaint + PS

 

 

Proces powstawania można było oglądać w TYM wątku.

 

 

Zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

biale kopyta u koni? az na googlu zaczalem szukac w obrazkach ale tez nie znalazlem takich koni z bialymi kopytami :) chyba ze zle szukalem to prosze o wyprowadzenie mnie z mojego bledu. Po za tym to jako caloksztalt pozytywnie wyglada i przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te kopyta przydałoby się trochę przybrudzić no i trochę postrzępić te białe plamy na głowie i nad kopytami w końcu to też sierść. Koniki tak jak już pisałem bardzo klimatycznie wyglądają ale trawa nadal nie pasuje. Niebo o zachodzie jest pomarańczowo żółte od strony słońca a po przeciwnej stronie horyzontu jest ciemny błękit. Tutaj cienie trochę nie pasują do kolorów na niebie. Praca od strony plastycznej rzeczywiście bardzo ładna nadawała by się na obrazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie poprawiłeś błędów anatomii..prawemu koniowi (temu całemu w kadrze) nadal się łamie noga, no i plamę mu brzydko pociągnąłeś-wygląda jak krecha rzucona w PS-ie podstawowym brushem, znowusz ten najprawszy;) ma też krzywą sztajfę, jakby się mu łamała, ten lewy (cały w kadrze) też ma przedziwne ustawienie przednich nóg, i przedziwny obojczyk(?)- no te mięchole co idą mu z przedniej nogi, no i otoczenie nie najlepsze (niedopracowane, jakby na szybcia), no i oczy wyglądają jak u kosmitów, albo coś, w ogóle nie końskie te gałki, jak szklane kulki, jedyne co naprawdę dobrze Ci wyszło to grzywy i łeb tego lewego z krzywymi sztajfami, oraz cały ten najlewszy;), który jest po części zakryty, no i sierśc jest przefajna- to Ci akurat wyszło:)

reasumując-bólu nie ma, ale niedoprawcowane, ja bym jeszcze posiedziała w WIPie, albo na własną rękę jeszcze podziargała...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem jeszcze na taki pomysł prezentacji tego:

 

http://img264.imageshack.us/my.php?image=koniekr2.swf&width=1024

 

Wiem, że nie biegną po betonie ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego dźwięku : )

 

Obróbka to bardzo niewiele - tylko rozświetlenie kłosów.

 

Dzięki za komentarze. Wiem, że można by to poprawiać w nieskończoność :) Ale spokojnie - wyciągam wnioski, następna praca będzie lepsza :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac inaczej sobie o wyobrazalem kiedy mowiles o swojej wizji finalnego obrazka - nieco takie to cukierkowe- moze to przez te przerysowane koniki- mi przywodzi na mysl reklame z tekstem "my little pony" -co do spodobu prezentacji z dzwiekiem....to wole sie nie wypowiadac ;) ale powiem jedno - nie wytrzymalem do konca sciezki dzwiekowej. Ogolnie podobal mi sie pomysl na prace i czekam na kolejna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności