Skocz do zawartości

Pojazd 3D: General Dynamics F-111F


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy projekt, nad którym aktualnie pracuję. Samolot F-111F. Ma już kompletne wnęki podwozia i komorę uzbrojenia w kadłubie. Będzie miał kompletne (co do przycisku - takie wymagania) wnętrze kabiny. Mechanizacja płata, mechanizmy podwozia itd mają być przygotowane do animowania (ustawienia osi obrotów etc.; na szczęście wymóg dostosowania modelu do dystrybucji w różnych formatach wyklucza riggowanie, IK itd). Roboty na pół roku, ale muszę skończyć do 27 października. Kapitalizm

Aktualny stan prac:

 

9e8731a0922a8f51.jpg

 

05166e6d7ef399d2.jpg

 

449b7c2df8fa0b3e.jpg

 

ea76a3bb2f78e351.jpg

 

1d81e4da162943ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stan prac na wczoraj. Dzisiaj siedzę nad fotelami i startuje ze wskaźnikami, ekranami, gałkami itp. Panele dla nich (te czarne czworoboki) są prowizorycznie porozkładane, żeby zakomponować wnętrze. Docelowo będą pełne rózności...

 

8d11ceb00e50a3f9.jpg

 

805e4a617d326b4a.jpg

 

97faf228f1974cd2.jpg

 

e12a7ca44f5db010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie :) -powiedz wiecej co bedzie sie dzialo w przyszlosci z tym modelem - to na potrzeby jakiejs publikacji ?

 

Nie mam pojęcia :) Klient sie nie zwierzał, ale mogę go nadal dla siebie wykorzystywać w niekomercyjnych projektach. Jak czas pozwoli to parę scen z nim zrobię, Szkoda by było go nie pokazać w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Skończyłem zabawę z wnętrzem kabiny. Termin mnie goni więc się nie rozpisuję, do niedzieli musze skończyć całość.

 

dc6d5d720e6b0830.jpg

 

c1e016e18bdefb05.jpg

 

14acbaa86bf842ae.jpg

 

i jeden z przenoszonych przez F-111 pocisków AGM-69

 

a3b40cce52b0dead.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa:) Z tym F-111 to jest taka historia, że jak go rano skończyłem i posłałem wszystko na FTP klienta, to postanowiłem go sobie wyrenderować - tak roboczo, bez zabawy w shadery itd. Proste ustawienia "just for show". Zapuszczam renderek i d..pa.Tekstury wcięło, coś sie zzieleniało, coś sie wykrzaczyło i mi napisało, że mu pamieci zabrakło na tekstury. A mam ci ja tego 2GB, więc wydawałoby się dosyć. Tylko że sam kadłub to 12 tekstur 2048x2048 (plus 12 analogicznych bump i 12 specular) Dodajmy skrzydła, stateczniki, silniki, to co w środku.... Żeby to pieroństwo wyrenderować zjechałem z czym sie dało do 1024x1024. Tylko diffuse zostało po staremu, bo się za dużo z napisami namęczyłem, żeby je tracić :)

 

 

7bb22b21966f202c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności