Skocz do zawartości

Wiz: drzwi / szafy - teczka


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

pokoj wyglada ok ale dziecku bym takiego pokoju nie dal zrobic zabardzo oczojebne te kolory i ten zielony bleee tymbardziej jezeli reklama szafy to odwraca wzrok i skutecznie nawet sam kubus puchatek krzyczy popatrz na mnie na mnie @ :]

 

żybyś Ty widział jaki MaGuu na początku pokoik "swojego dziecka" zrobil :p az sie zaczelismy smiac z siebie na wzajem tworzac wizje wymarzonego pokoiku własnego dziecka :D

 

co do modelu Kubusia - made by MaGuu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to montowanie rozsuwanych szaf w garażu jest pomyłką. Jak już to z zrobiłbym to z kwasówki a nie czarno mlecznych elementów. W ogóle to nie wygląda na garaż. Drewniane wstawki na ścianach i oświetlenie punktowe rzeczy raczej niespotykane w takich miejscach. W garażu ścian nie trzeba ozdabiać a jeśli chcesz dodać oleju albo sprawdzić płyn do spryskiwaczy to niezbędne jest światło rozproszone czyli lampy bezcieniowe. A teraz konkrety: prace mi się bardzo podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deviator: dzieki za komenta, już tłumaczę:

 

Zlecenie miało pokazywać szafy w otoczeniu wnętrz dosyć wysokiego standardu. CO do garażu - klient chciał pokazać taką szafę w garażu, a sam garaż miał miec formę taką jak na wizualizacji, czyli łamiącą panujące przekonania. Osobiście jestem identycznego zdania co Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to montowanie rozsuwanych szaf w garażu jest pomyłką. Jak już to z zrobiłbym to z kwasówki a nie czarno mlecznych elementów. W ogóle to nie wygląda na garaż. Drewniane wstawki na ścianach i oświetlenie punktowe rzeczy raczej niespotykane w takich miejscach. W garażu ścian nie trzeba ozdabiać a jeśli chcesz dodać oleju albo sprawdzić płyn do spryskiwaczy to niezbędne jest światło rozproszone czyli lampy bezcieniowe. A teraz konkrety: prace mi się bardzo podobają.

 

to nie garaż...to pokój dla samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności