Skocz do zawartości

SCENA 3D: Chlastawa\'s house


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyszla hatka, ale moze troche za ostre te krawedzie przy fonntanie. Nie ze sie do niej przyczepilem, czy cos:)ale jest na pierwszym planie i drudno jej nie zauwazyc. Moze jakis mech... i jest jescze cos co zawsze zdradza jak sie stosuje ten trick:) Zrobiles mozna tak powiedziec \"noc amerykanska\" zdjacie zrobione w dzien przerobiles na nocke:)

brakuje Ci czegos na tym niebie:) moje jakies gwiazdki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bluszcz fajny ale jakby troche za dobrze utrzymany...tekstura ziemi troche za bardzo rozciagnieta i monotonna (tego sie jeszcze nie czepialem :) nad fontanna dadal trzeba popracowac zrob na niej w wielu miejscach pekniecia i rysy tekstura tez jest nie najlepsza za bardzo zielona (za duzo zaciekow) nie pasuje do domu Moze zastosuj podobny material jak na dom tez moga wystawac gdzie niegdzie cegly itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eheh chyba to drzewo postawiles na tym aswalcie, zeby ladny cien dawalo na dom.

No i pod dachowkami chyba powinny byc co jakis czas te deski? a nie sciana z desek.

Poza tym przy dwoch gornych oknach jest jakby dodatkowa warstwa tynku, widac ze ja tam specjalnie umiesciles, ale to nie ten efekt.

Ladne tlo

A i co to za jupiter swieci tak nisko? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Master Kiełbaster

Nikt nic nie powie?? Tzn że render jest tak genialny że nie ma się czego czepić?

 

ekhmm sakd ja to znam? ;).

 

Co do renderow, niby jest dobrze ale czegos mi brak? nie wiem czego... .Poprostu od tak taka scenka ktora niezapada na dluzszy czas w pamiec. To tylko moje zdanie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja bym jednak zmienił niebo na gwieździste

- wywalić zielone światło

- można dodać Kota :P

- w jednym oknie może się świecić świeczka - najlepiej jakieś na wpół zabite (okno of koz) wtedy możesz dodać volumetryczne efekty

- większy najazd na chatę (by mniej było tej drogi widoczne)

- drzewo można dać w kadrze, księżyc dać za domem (oczywiście większy aniżeli widujemy go z okna - a la love story :)), który rzuci back light\'a zaś z przodu umiejscowić 2 latarnie (jedna może wogóle nei świecić)

- możesz też pokusić się (co zwykle wystepuje w tego rodzaju scenach) o opady deszczu

 

To moje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka ma niezly klimat...ale rowniez mam pare rad:

zmiejsz rozmycie tej fontanny bo jakos to nienaturalnie wyglada

Sproboj zrobic ten asfalt (?) popekany i z dziurami (czyli zuzyty i zapomniany ;)

Co do oswietlenia to jednak mysle ze lepiej by wygladalo jakby zrodlo swiatla np. ksiezyc byl z lewej aby cienie kladly sie na prawo...

Achhh...i sproboj cos zrobic z krawedzami scian budynku bo sa zbyt idealne i sie zbytnio odcinaja....

Ciekawa sprawo byloby mysle umieszcenie jeszce paru nagrobkow z lewej i przesunac dalej ten plotek.

 

P.S.: A co do kota i swieczki uwazam to za swietny pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mgielka co ?? nie musialbys przejmowac sie dalszymi planami i przyslonila by troche obiekty no i moze klimat by sie poprawil....nie wiem czy DOF to dobry pomysl jakos dziwacznie wyglada Nawet jezeli koniecznie chcesz go zostawic zwieksz zdecydowanie glebie ostrosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności