Skocz do zawartości

Wiz: Szeregowce klasiko;)


pionix

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia wizualizacja która wyszła mi spod renderera;)

3DS MAX 9, V-Ray, Photoshop

światło: VRaySun + VRaySky

kontrola ekspozycji: VRayCamera + Color Mapping: Reinhard

Zapraszam do subiektywnej oceny wizualizacji bo w architekturze nie maczałem palców i jaka jest każdy widzi;)

 

443ec698455e228b.jpg

 

 

750b90b128ecfcd5.jpg

 

 

22085fdff67222cf.jpg

 

 

b38eb634f823af8a.jpg

 

2527a912b30aa727.jpg

 

94ee9ede908cfc08.jpg

 

6faa3e750d32e190.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedyne do czego moglbym sie przyczepic to kostka brukowa (nudno jakos wyglada, jak sam kolor) brakuje zycia w niej, ale z drugiej strony ciężko coś zmajstrować z szarą kostką brukową :) poza tym rewelacjyjnie, bardzo fajna trawa imo (do krytyki sie nie przyłącze, bo nie umiem lepszej zrobic :) )

 

przy okazji, kostka to tylko bump czy displace tez ?

 

światło mogło by byc nieco ostrzejsze (nie wiem czemu sie tak wszyscy tego światła boją - mnie sie czasem przepalenia podobają, taki letni klimat wprowadzają :)

 

Świetna praca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - mówisz że te czerwone krzaczory takie złe? Może je standowo zielone zrobić... Co do trawy to faktycznie gdzieniegdzie chwastami zarosła;)

DraB - tak, autko od Everów. Strasznie zarzynają mi kompa.

Loki - na kostce brukowej jest tylko bump. Displacementu by mi komputer nie uciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce słabe bo jak zapodałem render to akurat kurde chmura przyszła i trochę zasłoniła światło;)

 

A tak na poważnie. Dziękuje wszystkim za komentarze. Wytykanie błędów jest niezwykle pouczające. Jak człowiek siedzi ciągle nad tym samym projektem to po jakimś czasie traci dystans do niego i pewne aspekty mogą mu umknąć. Dzięki "wytykom" niejako przejrzałem na oczy i już widzę że nie jest tak różowo jak mi się wydawało ;)

Pozytywne komentarze też są pożądane... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności