Skocz do zawartości

Powstalo nowe Forum CG


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemnosc oglosic ze powstalo moje forum tylko o CG zapraszam wszystkich:D:D:D

 

 

PS Do moderatorow nie proboje zabrac wam ludzi z forum, nawet nie mam zamiaru bo uwazam ze to forum jest najlepsze w Polsce wiec prosze nie usuwajcie mojego posta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by DruG

 

Rozbawila mnie obecnosc Pablo, on nie przepusci zadnemu forum;) Nie zapomnij zrobic z niego moderatora :>

 

To byla jakas niemila aluzja do mnie???:(

a wiesz ze nie przepuszcze...bo lubie sie udzielac..przeszkadza Ci cos w tym? ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... DruG sobie zazartowal ,ale fakt ... tez gdy przegladalem rozne fora na duzych i mniejszych stronach o grafice to jestes prawie wszedzie ... :)

 

i na kilku chyba moderatorem. Podziwiam Cie jak sobie z czasem radzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ... ale z odpowiedzia to sie nie postarales: czas 7min ... :P

 

heh... a po maturze to bedziesz odpowiadal chyba jak na czacie :)

 

pytanie -> 5-30sec -> odpowiedz ;)

 

No wiesz...chciałem..ale niestety po tamtym poscie poszedłem juz spac ;)...next time ;)

 

Bez jaj, powstalo kolejne forum, gdzie zleci sie grupka z max3d. Wrzuca swoje stare prace z max3d i beda udawac, ze jeszcze ich nikt nie widzial, zachwycajac sie i lizac sobie tylki. Glupota i obluda.

 

No i co? pozwól cieszyć sie ludziom własnym forum...ehhh...zreszta nie od razu forum max3d.pl bylo takie wielkie...od czegos trzeba zaczac...i nie rozwiewaj nazdzei innym piszac takie coś...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie rozumiem po co wogole cala ta dyskusja to forum powstalo z mysla o ludziach z mojego miasta ktorzy chcieliby nauczyc sie 3d,2d itp. A tak wogole Drug kazdy ma prawo zrobic swoje wlasne forum i nie obchodzi mnie ile osob bedzie na nie przychodzilo chce tylko aby ta garstka ktora bedzie dobze sie bawila, a lizania dupy nie bedzie poniewaz wiekszosc osob z ktorymi gadalem co chcieli sie nauczyc 3d chca ostrej krytyki wiec nie wiem poco ta cala konwersacja, na to forum wejdzie kto chce i ty o tym nie bedziesz decydowal to ich wola

 

I tak jak powiedzial leander w sieci jest pelno zapalencow co chca sie uczyc ale np z tutoriali nic nie lapia, wiec tutaj znajda pomoc.

 

PS: Drug nie bierz do serca mojej wypowiedzi bo lubie cie i to jak oceniasz ludzi ale teraz przesadziles

 

dziekuje za uwage

szymeq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"i nie rozwiewaj nazdzei innym piszac takie coś... \"

 

LOL.

 

 

\"kazdy ma prawo zrobic swoje wlasne forum\"

 

Jasne, a ja mam prawo kazde z nich krytykowac.

 

 

\"w sieci jest pelno zapalencow co chca sie uczyc ale np z tutoriali nic nie lapia, wiec tutaj znajda pomoc.\"

 

A, spoko. Moze dzieki temu beda omijac forum max3d z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ja nie chce sie klocic ale jak mowilem w pierwszym postem max3d jest najlepszym forum o 3ds wiec nie boj sie ze beda omijac z daleka

 

PS: Skonczmy to kazdy ma swoje zdanie na ten temat i jak ktos bedzie chcial to wejdzie na moje lub max3d albo i to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej nie wyrazilem sie jasno.

Ja sie bardzo bede cieszyl, jezeli zabierzesz na swoje forum ludzi, ktorzy \"nic nie lapia z tutoriali\".

Wiecej - bede ich do Ciebie kierowal!

 

I wcale nie boje sie odplywu uzytkownikow, bo Ci ktorzy cos robia nie maja czasu na dziesiatki grup dyskusyjnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, budowa jest zła... Ja bym stawiał na forum specjalizowane, bo bez gromu użytkowników tylko takie mają rację bytu. Skoro chcesz się skupić na początkujących to stwórz podział na ?tutoriale?, ?pomoc? i ?wip? + ?off topic? i ?komentarze do serwisu? i nic więcej. Podstawowa zasada nie dziel powietrza ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gotham wezme pod uwage ta rade:)

A forum jest nieczynne bo buduje wlasnie portal gdzie chce takie dzialy stwozyc :) Forum i portal powinny dzialac za jakies 2 dni wiec prosze cierpliwie czekac;)

 

PS: Drug ja sam jestem poczatkujacy i wiem jak to jest uczyc sie nowych rzeczy, czlowiek nieraz czegos nie rozumie a nikt mu nie chce tego sensownie wytlumaczyc, wiem ze tutoriale sa najlepsza nauka ale znam ludzi co niczego z tutkow nie rozumieja a ucza sie tego dopiero jak ktos im wytlumaczy doglebnie i odpowie na kazde pytanie

pozdr

szymeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki drug:)

No wlasnie bedzie portal dlatego na razie nie ma forum:)

Ale moze juz dzisiaj bedzie

pozdr

szymeq

 

PS: Usunolem z podpisu bo bedzie inny adres;) ,a zmiany robie dlatego, ze kilka osob nie moglo sie poprawnie zalogowac, zarejestrowac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności