Skocz do zawartości

Pojazd 3D : BMW M3 - Tuning


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie przecze że bardzo ładny model :) tak mi się rzuca w oczy jedynie przednie nadkole którejest chyba za mocno do góry poszło :) ale mam wielka nadzieje że ta M3 będzie w Twoim wykonaniu mocno podobna do mojego ulubionego dzieła Hamanna...

 

BMW_M3_Laguna_Seca_II_2001_001.jpg

 

pozdro [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo :)

 

nuda daje sie we znaki a nic nowego sie zaczynać niechce dlatego troche \"ulepszyłem\" i tak piekne M3 [lol2]

 

niegańcie mnie zbytnio za felgi bo są jeszcze nieskończone i robione w rhino ( 2 model jaki w całym życiu zrobiłem w tym programie :))

 

 

12.jpg

 

aha

brak klamek jest celowy bo tylna klapa jest również zaspawana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zeby szorował brzuchem po glebie:] Albo wywal kola i zrób mu płozy. To będzie hardcore tuning:] I Przyjrzyj sie czy przy tym miejscu na \"skrzela\" za przednim nadkolem jest prosto i jeszcze Ta linia pod oknami bocznymi taka jakaś nierowna sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrcze ładny nawet bardzo model staranny i głatki :) ale ja bym zaproponował pare rzeczy jeszcze :) mianowicie tylne nadkole do mnie nie przemawia...taki dziwnie zaookrągliłeś zamiast wydłużyć je, dorobić dystanse tylnych kół i poszerzyć odległość miedzy nimi :) tak jak mash na jpg który sam zamieściłeś....spojler na tylniej klapce gites :) ale na przednim zderzaku myśle że ta dokładka wcale nie jest potrzebna...i znią autko lepiej nie wygląda:) progi tesh udane...ale mógłbyś dorzucić jakiś potężny wlot powietrza...żeby podkreślić moc samochodu :P

 

ale i tak podoba mi się więc czesto tu będe zaglądał i i \"kadził\" na temat tuningu :P

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toudajew - pamietaj ze im wiecej plastiku +jakies naklejki na aucie tym poziom WT (wiejskiego tuningu, z ang. rice) niebezbiecznie wzrasta, a to wiaże sie ze smiechem i usunieciem charakteru samochodu.

Wiecej informacji mozna uzyskac w encyklopedii Brytanica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlot na masce hmmmm ale na dachu jest nie do przyjecia :)

 

ta dokładka na przednim zderzaki będzie karbonowa wiec myśle że bedzie sie ładnie prezentować pozatym bez niej samochód ma za dużo miejsca z przodu :]

 

biore sie za tyłek trzeba jakiś \"ogromny\" wydech upchnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Co ja tu widze. Następne BMW M3 na tym forum. :)

Wuzek jest super, ale jak czytam jakie rzeczy chcecie tam zamontować to mi szczena odpada.

Zapodałbyś sikham siatke skierowaną na wycięcie między światłem a nadkolem, bo ja mam problem z tym miejscem.

Bede ci bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

(...) i juz wiem co w bagażnik włoże :>

 

niech zgadnę... worek kartofli ;)

model całkiem fajny, ale nie przepadam za takim tuningiem :D wiem, wiem, zaraz będzie \"nie komentuj tuningu tylko model\" :P

 

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nieszczegolnie przemawia do mnie taki wydech, ale o gustach sie nie rozmawia.

Co do modelu samego w sobie, to czy wszystko jest w porzadku w łączeniu gornej czesci lewego przedniego slupka z dachem i szyba? Bo z tego ujecia troche kanciaste sie wydaje.

..Czekam na update..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności