Skocz do zawartości

Pojazd 3D : BMW M3 - Tuning


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam kilka planów zagospodarowania bagażnika :>

 

progi są wygięte ale wygne jeszcze bardziej jak chcecie :)

 

narazie jednak mam windowsa98 i mnie k#^#$%^ strzela z nim ale niedługo wróce do mojego kochanego xp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co gdzies pisałes ze lubisz BMW m3 i m5 ale cos mi sie zdaje ze ty tych samochodów bardzo ale to bardzo nie lubisz albo nawet nie nawidzisz :). bawisz sie w jakies dziwne smieszne tragiczne spoilery zamiast zając sie nadwozie ehhhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał ty zyjesh? a mi sie zadne z tych felg nie podobaja, moze mam jakis dziwny gust :) greets

co do reszty to model fajny, ale jak by to sikham powiedzial (hyhyhy) ostra linia biegnaca przez bok karoserii nie ma jednlitego ksztaltu (a chyba powinna), chodzi mi o to ze niby powinien byc leciutki luk a jest prosta nad wlotem za przednim kolem.. ale namieszalem

greets

czekamy na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh...widze że dla was teraz każdy model, który dostanie jakiś spojler pod zderzak...kolejny wlot powietrza...kolejny tłoczek w hamulcach i jush jest be i się nie podoba i jush wiejski tuning...szkoda troche...

 

akdsn troche głupia sprawa ale aqrat przedni zestaw do tej m3 jest produkcji ac Schnitzer\'a jednego z nadwornych tunerów BMW...i raczej posiadanie takiego body-kitu i jego jush sam w sobie dobór nie jest wiejskim tuningiem...gdyż nie poto multum ludzi siedziało i setki godzin wymyślało a potem realizowało aby nazwać to potem wiejskim tuningiem...ale \"czasem\" to poprostu kwestia gustu...

 

zgodze się jednak z krzywością lini o której wspominał Quasysh :)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi co myślicie o tuningu ??

 

zapominacie o jednym najważniejszym

O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE

 

jedyną konstruktywną uwagę napisał Quadysz i chwała mu za to

 

myślcie sobie co chcecie ale dalej bede sie trzymał mojej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie goraco zrobilo, zupelnie niepotrzebnie, sikham ma racje co do jednego na pewno O GUSTACH SIE NIE ROZMAWIA, sikham jak kazdy (lub wiekszosc) z nas robi ten model dla siebie nie dla was, jezeli nie podoba sie wam spojler trudno, na pewno jak juz o tym napisaliscie to zostalo to odnotowane, co prawda to czy sie komus innemu podoba czy nie ma znaczenie ale w dobrym guscie jest nie wyrazanie opinii w stylu wiejski tuning etc idzie wiosna (a wlasiciwie juz jest :) ) idzcie na trawke wyluzujcie sie moze \"poprzezucajcie\" troche wegla (ponoc 1h sexu to jak \"przezucic\" 1 tone wegla :) ) coco jumbo i do przodu niepotrzebnie marnujecie czas na zupelnie niepotrzebna wymiane zdan zamiast szybkimi ruchami myszki tworzyc coraz to nowe modele...

greets i do roboty sikham :) i tez sie wyloozuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro muszę zwrócić uwagę na te cholerne bugi bo już nie mogę na nie patrzeć ani u siebie ani u Ciebie. Żeby było jasne o czym mówię zaznaczyłem ten który mnie najbardziej drażni. Mam nadzieję że go wreszcie poprawisz bo obserwuję Ciebie już od dłuższej pory ale nie pisałem z myślą że sam go zobaczysz. Skoro nie zrobiłeś tego a widzę że modelowanie dobrze Ci idzie ( tak trzymać ;)) to zwracam na to uwagę. No chyba że się mylę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRNA wyrzuciło mój text więc jeszcze raz:

pozdro muszę zwrócić uwagę na te cholerne bugi bo już nie mogę na nie patrzeć ani u siebie ani u Ciebie. Żeby było jasne o czym mówię zaznaczyłem ten który mnie najbardziej drażni. Mam nadzieję że go wreszcie poprawisz bo obserwuję Ciebie już od dłuższej pory ale nie pisałem z myślą że sam go zobaczysz. Skoro nie zrobiłeś tego a widzę że modelowanie dobrze Ci idzie ( tak trzymać ;)) to zwracam na to uwagę. No chyba że się mylę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro muszę zwrócić uwagę na te cholerne bugi bo już nie mogę na nie patrzeć ani u siebie ani u Ciebie. Żeby było jasne o czym mówię zaznaczyłem ten który mnie najbardziej drażni. Mam nadzieję że go wreszcie poprawisz bo obserwuję Ciebie już od dłuższej pory ale nie pisałem z myślą że sam go zobaczysz. Skoro nie zrobiłeś tego a widzę że modelowanie dobrze Ci idzie ( tak trzymać ;)) to zwracam na to uwagę. No chyba że się mylę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy grilu od poczatku \"sie dzieje\" ale mysle ze sikham to widzi :) a ta ostra linia boczna nadal wg mnie jest nie do konca jak nalezy (chyba ze mam krzywe oczy :P )

greets

 

ps opony, bieznik super ale z boku jakby ociosane :)

tylne kolo nie za gleboko wcisniete w karoserie? (zupelnie jak przednie w nissanie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła są w lini samochód zostawia 2 ślady ;) zresztą tylne koło by nieweszło inaczej ]:->

 

miałem napisać tutka jak zrobić taka opone :) ale niechce mi sie printscreenów dociąć :> jest ich tylko 100 :) (step by step tutorial ;))

 

ot.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności